کد خبر: ۱۰۴۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
مجیری خبر داد
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: پروژه فاز نخست نیروگاه خورشیدی میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری اصفهان در مرحله انتخاب سرمایه‌گذار است تا با مشارکت این سازمان احداث شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدمجیری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت خوبی در میدان مرکزی میوه و تره بار برای ایجاد نیروگاه خورشیدی وجود دارد، در صدد احداث یک نیروگاه ۵۰۰ کیلوواتی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار با مشارکت بخش خصوصی برآمدیم.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده نیروگاه خورشیدی با ظرفیت حدود ۵۰۰ کیلووات بر روی سقف تالار ۲۶ میدان مرکزی میوه و تره‌بار ایجاد می‌شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه میدان مرکزی میوه و تره‌بار ظرفیت شش مگاواتی تولید برق را دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت بسیار خوبی که در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان وجود دارد، می‌توان نیروگاه خورشیدی را بر روی بام سایر تالارهای این میدان نیز احداث کرد.

وی ادامه داد: پروژه احداث فاز نخست نیروگاه خورشیدی میدان مرکزی میوه و تره‌بار شهرداری اصفهان در مرحله اعلام فراخوان از سوی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان است تا پس از انتخاب مشارکت‌کننده بخش خصوصی و با همکاری این سازمان، عملیات اجرایی آن آغاز شود.

مجیری گفت: نیروگاه خورشیدی میدان مرکزی میوه و تره‌بار از مدل «آنگرید» (On-grid) است و برق تولیدی آن بر روی شبکه توزیع برق شهرستان بارگذاری و به فروش می‌رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و