کد خبر: ۱۰۴۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
مدیرعامل سازمان آرامستان بهشت معصومه شهرداری قم از ساخت دو هزار مزار بحران در آرامستان بهشت معصومه(س) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالحمید وکیلی با اشاره به پروژه ساخت دو هزار مزار در قطعه بحران آرامستان بهشت معصومه(س) اظهار کرد: این پروژه برای مواقع بحرانی احداث شده تا در آن زمان مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وی افزود: احداث مزار شهدای گمنام گلزار شهدای بهشت معصومه(س) نیز از دیگر اقداماتی است که در این آرامستان صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ بهشت معصومه شهرداری قم برون سپاری برخی خدمات سازمان بهشت معصومه(س) را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: آمبولانس‌های درون شهری، آمبولانس‌های برون شهری، نصب سنگ مزار، سالن‌های اجتماعات و سوگواری، گل فروشی و تشریفات مجالس از خدماتی است که برون سپاری شده است.

وی از شناسایی جامعه هدف مخاطبان در روابط عمومی این مجموعه خبر داد و تصریح کرد: بر همین اساس یک طرح فرهنگی ۸۰ صفحه‌ای تدوین شد که در این راستا ورود به مباحث رسانه‌ای نخستین گامی بود که برداشته شد و تصمیم براین شد تا مستندات رسانه‌ای از مراسم‌های گوناگون آرامستان‌ها تولید و در شبکه‌های گوناگون پخش شود.

وکیلی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که از آن فیلم مستند تولید می‌شود به تشریفات درگذشتگان اختصاص دارد که در شبکه استانی نور و شبکه‌های سراسری پخش شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.