کد خبر: ۱۰۴۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
صبح امروز صورت گرفت
صبح امروز پروژه های مناسب سازی معابر برای تردد افراد توان یاب در منطقه ۱۹ برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ در ایین افتتاح پروژه های مناسب سازی منطقه ۱۹ با گرامیداشت هفته معلولان گفت: ما به سهم خودمان هر آنچه برای خدمت به معلولان داشتیم را مخلصانه انجام دادیم و تلاش کردیم اقدامات موثری در این زمینه صورت بگیرد.

وی با تاکید بر نقش موثر ستاد مناسب سازی در پیشرفت مناسب سازی در تهران  عنوان کرد: همکاران من در شهرداری همزمان با سال ۹۸ اقدامات موثری برای مناسب سازی انجام دادند و در ان زمینه پیشرفت هایی داشتیم اما تا رسیدن به آرمان های مدیریت شهری فاصله داریم.

توکلی با اشاره به حضور افراد معلول در رده های بالای جامعه در دنیا گفت: انسان های ارزشمندی داریم که کارنامه خوبی دارند و این افراد هرکدام معلولیت خاصی داشتند.

وی ادامه داد: بوستان های نرگس، بعثت، الجواد،۲۲ بهمن ،باران، شقایق و دولت مناسب سازی شده است. همچنین حذف موانع فلزی در پارک ها صورت گرفته است .

توکلی بیان داشت: در حوزه مناسب سازی ۲۱۰۰ متر معبر لکه گیری شد، همچنین پوشاندن انهار و احداث محل پارک خودرو برای معلولان از دیگر اقداماتی است که در منطقه ۱۹ تهران انجام شده است.

شهردار منطقه 19 در پایان به یک فرد دارای معلولیت حکم مدیریتی اعطا کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.