کد خبر: ۱۰۴۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
صبح امروز صورت گرفت
صبح امروز پروژه های مناسب سازی معابر برای تردد افراد توان یاب در منطقه ۱۹ برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ در ایین افتتاح پروژه های مناسب سازی منطقه ۱۹ با گرامیداشت هفته معلولان گفت: ما به سهم خودمان هر آنچه برای خدمت به معلولان داشتیم را مخلصانه انجام دادیم و تلاش کردیم اقدامات موثری در این زمینه صورت بگیرد.

وی با تاکید بر نقش موثر ستاد مناسب سازی در پیشرفت مناسب سازی در تهران  عنوان کرد: همکاران من در شهرداری همزمان با سال ۹۸ اقدامات موثری برای مناسب سازی انجام دادند و در ان زمینه پیشرفت هایی داشتیم اما تا رسیدن به آرمان های مدیریت شهری فاصله داریم.

توکلی با اشاره به حضور افراد معلول در رده های بالای جامعه در دنیا گفت: انسان های ارزشمندی داریم که کارنامه خوبی دارند و این افراد هرکدام معلولیت خاصی داشتند.

وی ادامه داد: بوستان های نرگس، بعثت، الجواد،۲۲ بهمن ،باران، شقایق و دولت مناسب سازی شده است. همچنین حذف موانع فلزی در پارک ها صورت گرفته است .

توکلی بیان داشت: در حوزه مناسب سازی ۲۱۰۰ متر معبر لکه گیری شد، همچنین پوشاندن انهار و احداث محل پارک خودرو برای معلولان از دیگر اقداماتی است که در منطقه ۱۹ تهران انجام شده است.

شهردار منطقه 19 در پایان به یک فرد دارای معلولیت حکم مدیریتی اعطا کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.