کد خبر: ۱۰۴۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
برنامه "زیر چتر کتاب" با برگزاری آیین تبادل کتاب در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (ع) برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، برنامه "زیر چتر کتاب" به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در ایستگاه‌های مترو، برنامه "زیر چتر کتاب" و میز تبادل کتاب در ایوان انتظار برگزار می‌شود.

در این برنامه فرهنگی و اجتماعی که با حضور شهروندان و علاقمندان به کتاب و مطالعه به اجرا در می آید مسافران مترو با اهدای کتاب های خود به سایرین، کتاب جدید دریافت می‌کنند. قرار است برنامه تبادل کتاب روز پنجشنبه  ۱۴ آذرماه ۹۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار گردد.

گفتنی است، ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) به عنوان پایگاه تبادل کتاب در روزهای پنجشنبه تعیین شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد