کد خبر: ۱۰۴۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
برنامه "زیر چتر کتاب" با برگزاری آیین تبادل کتاب در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (ع) برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، برنامه "زیر چتر کتاب" به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در ایستگاه‌های مترو، برنامه "زیر چتر کتاب" و میز تبادل کتاب در ایوان انتظار برگزار می‌شود.

در این برنامه فرهنگی و اجتماعی که با حضور شهروندان و علاقمندان به کتاب و مطالعه به اجرا در می آید مسافران مترو با اهدای کتاب های خود به سایرین، کتاب جدید دریافت می‌کنند. قرار است برنامه تبادل کتاب روز پنجشنبه  ۱۴ آذرماه ۹۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار گردد.

گفتنی است، ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) به عنوان پایگاه تبادل کتاب در روزهای پنجشنبه تعیین شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.