کد خبر: ۱۰۴۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بازگشایی قسمتی از پروژه گیشا تا پایان آذرماه در صورت انجام هماهنگی های لازم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه توانستیم قسمت هایی از پروژه گیشا را زودتر از موعد مقرر آماده کنیم، این امکان وجود دارد که به طور موقت در ساعات اوج ترافیک قسمتی از مسیر غرب به شرق بازگشایی شود. 

وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با پلیس راهور تهران در این زمینه انجام شده است، اضافه کرد: جهت کاهش ترافیک و احترام به شهروندانی که قوت زیادی را در ساعات اوج ترافیک برای گذر از غرب به شرق از دست می دهند؛ طبق هماهنگی ها در چند ساعت از روز این قسمت بازگشایی می شود. 

معاون شهردار تهران عنوان کرد: باتوجه به اینکه در نزدیکی پروژه گیشا کارگاه های ساختمانی قرار دارد، اگر بتوانیم ساعت کار کارگران را به درستی تنظیم کنیم، مقدمات دیگر برای اجرای این طرح آماده است. 

وی در پایان گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته تا پیش از پایان آذرماه در صورت انجام هماهنگی لازم با راهور و به منظور آسایش و رفاه شهروندان دولاین مسیر تردد در پروژه گیشا در مسیر غرب به شرق بازگشایی خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.