کد خبر: ۱۰۴۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بازگشایی قسمتی از پروژه گیشا تا پایان آذرماه در صورت انجام هماهنگی های لازم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه توانستیم قسمت هایی از پروژه گیشا را زودتر از موعد مقرر آماده کنیم، این امکان وجود دارد که به طور موقت در ساعات اوج ترافیک قسمتی از مسیر غرب به شرق بازگشایی شود. 

وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با پلیس راهور تهران در این زمینه انجام شده است، اضافه کرد: جهت کاهش ترافیک و احترام به شهروندانی که قوت زیادی را در ساعات اوج ترافیک برای گذر از غرب به شرق از دست می دهند؛ طبق هماهنگی ها در چند ساعت از روز این قسمت بازگشایی می شود. 

معاون شهردار تهران عنوان کرد: باتوجه به اینکه در نزدیکی پروژه گیشا کارگاه های ساختمانی قرار دارد، اگر بتوانیم ساعت کار کارگران را به درستی تنظیم کنیم، مقدمات دیگر برای اجرای این طرح آماده است. 

وی در پایان گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته تا پیش از پایان آذرماه در صورت انجام هماهنگی لازم با راهور و به منظور آسایش و رفاه شهروندان دولاین مسیر تردد در پروژه گیشا در مسیر غرب به شرق بازگشایی خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.