کد خبر: ۱۰۴۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی و مسمومیت ۶ نفر در پی این حادثه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدجلال ملکی با اعلام خبر گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی، در میدان نوبهار (محدوده شرق تهران) درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 6:13 صبح امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در میدان نوبهار، خیابان شعبانلو به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان یک ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه ساختمانی چهار طبقه بود که در یکی از واحدها در طبقه همکف نشت گاز مونوکسیدکربن اتفاق افتاده اما خوشبختانه یکی از ساکنان این واحد (مردی میانسال) متوجه گازگرفتگی شده بود.

وی ادامه داد: این فرد بلافاصله ضمن بازکردن در واحد، نفرات را از منزل خارج کرده بود همچنین در مجموع 6 نفر شامل یک آقا و دو خانم میانسال، پسر و دختری هشت و 12 ساله و کودکی کمتر از یک سال که در این واحد حضور داشتند دچار مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن شده بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه گازسنج اطمینان پیدا کردند که داخل راهرو و همین واحد مقدار زیادی گاز مونوکسید کربن منتشر شده، گفت: با حضور کارشناس آتش‌نشانی مشخص شد به علت نقص در دودکش موتورخانه (واقع شده در طبقه همکف)، انتشار گاز مونوکسیدکربن در این ساختمان روی داده است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه موتورخانه در نهایت خاموش شد، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به مالکان این ساختمان تأکید کردند که باید رفع نقص در موتورخانه صورت گیرد و پیش از رفع معایب به هیچ عنوان از آن استفاده نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.