کد خبر: ۱۰۴۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: برخورد یک خودروی وانت نیسان با یک دستگاه کامیون در محور قدیم ساوه - تهران، یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ایرج کهریزی در بیان جزئیات این حادثه اظهار داشت: در جریان سانحه رانندگی که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی وانت نیسان با یک دستگاه کامیون در کیلومتر ۶۹ محور قدیم ساوه - تهران به وقوع پیوست، سرنشین خودروی سواری نیسان به علت شدت جراحات وارده، در صحنه وقوع حادثه جان باخت.

رئیس پلیس راه استان مرکزی بیان کرد: همچنین راننده خودروی وانت نیسان نیز مصدوم شد که به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال یافت.

کهریزی خاطر نشان کرد: علت وقوع این سانحه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه، تجاوز به چپ راننده خودروی نیسان نسبت به کامیون اعلام شده است.

این مقام انتظامی در پایان از تمامی رانندگان خواست که به منظور پیشگیری از وقوع چنین حوادثی، رعایت سرعت مطمئنه را مدنظر قرار داده و به دور از هرگونه خستگی و خواب آلودگی در آرامش کامل در جاده ها به رانندگی بپردازند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.