کد خبر: ۱۰۴۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: برخورد یک خودروی وانت نیسان با یک دستگاه کامیون در محور قدیم ساوه - تهران، یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ایرج کهریزی در بیان جزئیات این حادثه اظهار داشت: در جریان سانحه رانندگی که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی وانت نیسان با یک دستگاه کامیون در کیلومتر ۶۹ محور قدیم ساوه - تهران به وقوع پیوست، سرنشین خودروی سواری نیسان به علت شدت جراحات وارده، در صحنه وقوع حادثه جان باخت.

رئیس پلیس راه استان مرکزی بیان کرد: همچنین راننده خودروی وانت نیسان نیز مصدوم شد که به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال یافت.

کهریزی خاطر نشان کرد: علت وقوع این سانحه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه، تجاوز به چپ راننده خودروی نیسان نسبت به کامیون اعلام شده است.

این مقام انتظامی در پایان از تمامی رانندگان خواست که به منظور پیشگیری از وقوع چنین حوادثی، رعایت سرعت مطمئنه را مدنظر قرار داده و به دور از هرگونه خستگی و خواب آلودگی در آرامش کامل در جاده ها به رانندگی بپردازند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.