کد خبر: ۱۰۴۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل شرکت آب ‌منطقه‌ای همدان خبرداد
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان به ثبت رسیده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲میلی متر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان همدان به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲ میلی متر و در میانگین بلندمدت ۶۹ میلی‌متر بوده که بارندگی امسال نسبت به سال گذشته ۵۵ درصد و نسبت به میانگین بلندمدت ۵ درصد کاهش داشته است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان حجم فعلی سد اکباتان را ۱۷.۵ میلیون متر مکعب خواند و عنوان کرد: در حال حاضر ۵۳ درصد سد اکباتان پر شده و هزار لیتر در ثانیه آب از سد اکباتان برای مصرف شرب همدان خارج شده است.

ستوده با بیان اینکه ۵۳ درصد سد آبشینه به عنوان دومین ذخیره منبع آبی استان همدان پر شده است، افزود: حجم فعلی این سد در حال حاضر ۲.۶ میلیون متر مکعب است.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
پربازدیدترین ها