کد خبر: ۱۰۴۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل شرکت آب ‌منطقه‌ای همدان خبرداد
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان به ثبت رسیده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲میلی متر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان همدان به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲ میلی متر و در میانگین بلندمدت ۶۹ میلی‌متر بوده که بارندگی امسال نسبت به سال گذشته ۵۵ درصد و نسبت به میانگین بلندمدت ۵ درصد کاهش داشته است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان حجم فعلی سد اکباتان را ۱۷.۵ میلیون متر مکعب خواند و عنوان کرد: در حال حاضر ۵۳ درصد سد اکباتان پر شده و هزار لیتر در ثانیه آب از سد اکباتان برای مصرف شرب همدان خارج شده است.

ستوده با بیان اینکه ۵۳ درصد سد آبشینه به عنوان دومین ذخیره منبع آبی استان همدان پر شده است، افزود: حجم فعلی این سد در حال حاضر ۲.۶ میلیون متر مکعب است.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.