کد خبر: ۱۰۴۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل شرکت آب ‌منطقه‌ای همدان خبرداد
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان به ثبت رسیده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲میلی متر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: از ابتدای سال آبی ۹۸ تاکنون ۶۹ میلی متر بارندگی در استان همدان به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۲ میلی متر و در میانگین بلندمدت ۶۹ میلی‌متر بوده که بارندگی امسال نسبت به سال گذشته ۵۵ درصد و نسبت به میانگین بلندمدت ۵ درصد کاهش داشته است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان حجم فعلی سد اکباتان را ۱۷.۵ میلیون متر مکعب خواند و عنوان کرد: در حال حاضر ۵۳ درصد سد اکباتان پر شده و هزار لیتر در ثانیه آب از سد اکباتان برای مصرف شرب همدان خارج شده است.

ستوده با بیان اینکه ۵۳ درصد سد آبشینه به عنوان دومین ذخیره منبع آبی استان همدان پر شده است، افزود: حجم فعلی این سد در حال حاضر ۲.۶ میلیون متر مکعب است.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.