کد خبر: ۱۰۴۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی؛
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به توجه مدیریت شهری به حوزه معلولان گفت: نگاه شهردار و شورای شهر مشهد به حوزه معلولان قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا پوریوسف در مراسم تجلیل از معلولان و خانواده های دارای معلول شهرداری مشهد که به مناسبت روزجهانی معلولان با حضور معاون مالی و پشتیبانی شهردار، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر و مدیرکل پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: نگاه شهرداری مشهد به معلولان نگاه ارزشمندی است.
وی اضافه کرد: مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد نگاهی همراه با کرامت و خدمت به حوزه معلولان و در مجموع مردم دارند.
وی با بیان اینکه شهردار و شورای اسلامی شهر مشهد نگاه جدی به بحث های مناسب سازی محیط شهری و حمل و نقل عمومی برای استفاده معلولان دارند، اظهارکرد: به نمایندگی از معلولان به عنوان متولی اموراین افراد از این نگاه مدیریت شهری و شورای شهر تشکر می کنم.
پوریوسف ادامه داد: امیدواریم شاهد توجه ویژه سایردستگاه ها به حوزه افراد دارای معلولیت و فراهم کردن شرایط برای حضور بیشتر آنها درجامه باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.