کد خبر: ۱۰۴۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی؛
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به توجه مدیریت شهری به حوزه معلولان گفت: نگاه شهردار و شورای شهر مشهد به حوزه معلولان قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا پوریوسف در مراسم تجلیل از معلولان و خانواده های دارای معلول شهرداری مشهد که به مناسبت روزجهانی معلولان با حضور معاون مالی و پشتیبانی شهردار، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر و مدیرکل پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: نگاه شهرداری مشهد به معلولان نگاه ارزشمندی است.
وی اضافه کرد: مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد نگاهی همراه با کرامت و خدمت به حوزه معلولان و در مجموع مردم دارند.
وی با بیان اینکه شهردار و شورای اسلامی شهر مشهد نگاه جدی به بحث های مناسب سازی محیط شهری و حمل و نقل عمومی برای استفاده معلولان دارند، اظهارکرد: به نمایندگی از معلولان به عنوان متولی اموراین افراد از این نگاه مدیریت شهری و شورای شهر تشکر می کنم.
پوریوسف ادامه داد: امیدواریم شاهد توجه ویژه سایردستگاه ها به حوزه افراد دارای معلولیت و فراهم کردن شرایط برای حضور بیشتر آنها درجامه باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.