کد خبر: ۱۰۴۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
شهردار کرمان:
شهردار کرمان از جامعه معلولان به دلیل کوتاهی در مناسب سازی شهر کرمان عذرخواهی کرد و گفت: مناسب سازی شهر عزم جدی همه مدیران را می طلبد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهران عالم زاده در همایش روز جهانی معلولان ضمن تشکر از مدیر کل بهزیستی کرمان که شهرداری را در امر مناسب سازی شهر همراهی می کنند تشکر کرد، گفت: در ابتدای ورود من به شهرداری  یک نفر از جامعه معلولان را به عنوان مشاور انتخاب کردم که «شورش دلپسند» انتخاب و پیگیری اقدامات شهرداری برای رفاه حال معلولان و مناسب سازی شهر برای معلولان را با دلسوزی تمام انجام می دهد.

عالم زاده  ضمن اشاره به اینکه ستاد مناسب سازی شهر ویژه معلولان با حضور تمامی مدیران شهرداری و نماینده جامعه معلولان در شهرداری تشکیل و به صورت منظم برگزار می شود، گفت: در این نشست تمامی مسائل در خصوص مناسب سازی شهر مطرح، بررسی و برای انجام به معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه مناسب سازی واحدهای مختلف شهرداری انجام شده است و در این مدت هر ساختمانی ساخته شده با توجه به امر تردد آسان معلولان بوده است، ادامه داد: در این مدت سعی کردیم چهار پارک بزرگ در مناطق چهارگانه شهری برای رفاه حال و تردد آسان معلولان مناسب سازی کنیم و چهار خیابان اصلی که عمدا جامعه معلولان از آن استفاده می کنند نیز مناسب سازی شود.

عالم زاده هم چنین از خریداری دو دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: یکی از اتوبوس ها در خط اصلی شهر و یکی در خدمت جامعه معلولان است.

شهردار کرمان با بیان اینکه تلاش خود را برای مناسب سازی شهر انجام خواهیم داد، تصریح کرد: در این مسیر عزم و اراده جدی  همه مدیران دستگاه های اجرایی و دولتی را نیاز داریم.

وی ضمن عذرخواهی از جامعه معلولان به دلیل کوتاهی در خدمات رسانی به آنها  در زمینه مناسب سازی شهری، گفت: هر کدام از ما می توانیم دچار معلولیت شویم و آن زمان  ناراحت می شویم که می‌توانستیم در جایگاهی که قرار داشتیم کاری برای این قشر از جامعه  انجام  دهیم ولی کوتاهی کردیم.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.