کد خبر: ۱۰۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام خبر داد
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام از ثبت نام ۲۷ داوطلب انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد نوذری در جمع خبرنگاران از ثبت نام ۲۷ نامزد انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در پایان روز سوم خبر داد و گفت: از این میزان ۱۵ نفر در حوزه شمالی و ۱۲ نفر نیز در حوزه جنوبی استان ثبت نام نموده اند.

وی در ادامه به مدرک تحصیلی این افراد اشاره کرد و گفت: از این ۲۷ نفر ۳ نفر با مدرک کارشناسی (معادل کارشناسی ارشد)، ۲۰ نفر با مدرک کارشناسی ارشد و ۴ نفر نیز با مدرک دکترا در این دوره از رقابت ها ثبت نام کرده اند.

نوذری جنسیت همه افراد شرکت کننده تا پایان روز سوم را مرد اعلام کرد و گفت: از ۲۷ نامزد انتخاباتی در پایان روز سوم ۹ نفر ایثارگر هستند.

وی همچنین به دامنه سنی افراد شرکت کننده اشاره کرد و گفت: جوان‌ترین نامزد انتخاباتی تا این لحظه ۳۲ سال و مسن ترین ۶۰ سال سن دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.