کد خبر: ۱۰۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام خبر داد
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام از ثبت نام ۲۷ داوطلب انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد نوذری در جمع خبرنگاران از ثبت نام ۲۷ نامزد انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در پایان روز سوم خبر داد و گفت: از این میزان ۱۵ نفر در حوزه شمالی و ۱۲ نفر نیز در حوزه جنوبی استان ثبت نام نموده اند.

وی در ادامه به مدرک تحصیلی این افراد اشاره کرد و گفت: از این ۲۷ نفر ۳ نفر با مدرک کارشناسی (معادل کارشناسی ارشد)، ۲۰ نفر با مدرک کارشناسی ارشد و ۴ نفر نیز با مدرک دکترا در این دوره از رقابت ها ثبت نام کرده اند.

نوذری جنسیت همه افراد شرکت کننده تا پایان روز سوم را مرد اعلام کرد و گفت: از ۲۷ نامزد انتخاباتی در پایان روز سوم ۹ نفر ایثارگر هستند.

وی همچنین به دامنه سنی افراد شرکت کننده اشاره کرد و گفت: جوان‌ترین نامزد انتخاباتی تا این لحظه ۳۲ سال و مسن ترین ۶۰ سال سن دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد