کد خبر: ۱۰۴۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل:
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برای حل مشکل ترافیک شهر اردبیل تجهیز مرکز کنترل ترافیک در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزاد قلندری در جلسه شورای ترافیک شهرهای استان اردبیل از تجهیز مرکز کنترل ترافیک اردبیل خبر داد و عنوان کرد: برای حل مشکل ترافیک شهر اردبیل باید شهرداری و تمام دستگاه های متولی برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه نمایند.

وی افزود: حل مشکل ترافیک اردبیل همت و اراده قاطع همه متولیان امر را می‌طلبد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با قدردانی از اقدامات انجام یافته قبلی، تمامی برنامه‌های گذشته را لازم اما کافی ندانست.

وی گفت: چارچوب حرکت باید طرح جامع حمل و نقل و ترافیک باشد و چاره اندیشی برای نقاط پر ترافیک در اولویت قرار بگیرد.

 قلندری حل مشکل ترافیک اردبیل را علاوه بر اقدامات سخت افزاری نظیر اصلاح تقاطع و تعریض و ... توجه به توسعه اقدامات نرم افزاری مثل مرکز هوشمند کنترل ترافیک عنوان کرد و برای کمک به تجهیز مرکز کنترل ترافیک شهر اردبیل قول مساعد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.