کد خبر: ۱۰۴۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل:
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برای حل مشکل ترافیک شهر اردبیل تجهیز مرکز کنترل ترافیک در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزاد قلندری در جلسه شورای ترافیک شهرهای استان اردبیل از تجهیز مرکز کنترل ترافیک اردبیل خبر داد و عنوان کرد: برای حل مشکل ترافیک شهر اردبیل باید شهرداری و تمام دستگاه های متولی برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه نمایند.

وی افزود: حل مشکل ترافیک اردبیل همت و اراده قاطع همه متولیان امر را می‌طلبد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با قدردانی از اقدامات انجام یافته قبلی، تمامی برنامه‌های گذشته را لازم اما کافی ندانست.

وی گفت: چارچوب حرکت باید طرح جامع حمل و نقل و ترافیک باشد و چاره اندیشی برای نقاط پر ترافیک در اولویت قرار بگیرد.

 قلندری حل مشکل ترافیک اردبیل را علاوه بر اقدامات سخت افزاری نظیر اصلاح تقاطع و تعریض و ... توجه به توسعه اقدامات نرم افزاری مثل مرکز هوشمند کنترل ترافیک عنوان کرد و برای کمک به تجهیز مرکز کنترل ترافیک شهر اردبیل قول مساعد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد