کد خبر: ۱۰۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج:
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افتتاح پارک رودکی کرج با مساحت هفت هزار متر مربع و اعتبار سه میلیارد تومانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیمان بضاعتی پور در آیین افتتاح و بهره برداری از پارک رودکی (روشندلان) با بیان اینکه توسعه فضای سبز به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج است، اظهار کرد: این موضوع یکی از مطالبات جدی شورای اسلامی شهر است.

وی مساحت پارک رودکی کرج را هفت هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: این پارک با اختصاص اعتباری حدود سه میلیارد تومان برای بهره برداری آماده شده است‌.

رئیس سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه پارک رودکی برای استفاده معلولان و روشندلان مناسب سازی شده است، تصریح کرد: مناسب سازی فضاهای سبز کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری کرج است.

برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.