کد خبر: ۱۰۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج:
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افتتاح پارک رودکی کرج با مساحت هفت هزار متر مربع و اعتبار سه میلیارد تومانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیمان بضاعتی پور در آیین افتتاح و بهره برداری از پارک رودکی (روشندلان) با بیان اینکه توسعه فضای سبز به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج است، اظهار کرد: این موضوع یکی از مطالبات جدی شورای اسلامی شهر است.

وی مساحت پارک رودکی کرج را هفت هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: این پارک با اختصاص اعتباری حدود سه میلیارد تومان برای بهره برداری آماده شده است‌.

رئیس سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه پارک رودکی برای استفاده معلولان و روشندلان مناسب سازی شده است، تصریح کرد: مناسب سازی فضاهای سبز کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری کرج است.

برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.