کد خبر: ۱۰۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج:
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افتتاح پارک رودکی کرج با مساحت هفت هزار متر مربع و اعتبار سه میلیارد تومانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیمان بضاعتی پور در آیین افتتاح و بهره برداری از پارک رودکی (روشندلان) با بیان اینکه توسعه فضای سبز به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج است، اظهار کرد: این موضوع یکی از مطالبات جدی شورای اسلامی شهر است.

وی مساحت پارک رودکی کرج را هفت هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: این پارک با اختصاص اعتباری حدود سه میلیارد تومان برای بهره برداری آماده شده است‌.

رئیس سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه پارک رودکی برای استفاده معلولان و روشندلان مناسب سازی شده است، تصریح کرد: مناسب سازی فضاهای سبز کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری کرج است.

برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.