کد خبر: ۱۰۴۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
هم زمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت، با ابلاغ شهردار مشهد «محمدرضا تیموری» به سمت مشاور شهردار در امور معلولان منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در آستانه روز جهانی  افراد دارای معلولیت، با صدور حکمی «محمدرضا تیموری» را به سمت مشاور خود در امور معلولان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:« با عنایت به دانش، تجارب و شایستگی های جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور شهردار در امور معلولین منصوب می شود.»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد