کد خبر: ۱۰۴۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
شهردار کرج:
شهردار کرج گفت: احداث فضای سبز در مناطق کم برخوردار در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر کمالی زاده در آیین بهره برداری از پارک رودکی (نابینایان) کرج با بیان اینکه پارک نابینایان کرج با مساحت هفت هزار متر مربع احداث شده است، اظهار کرد: مدیریت شهری فردیس برای ارتقای سطح رفاه شهروندی از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفیت خدمات به شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت شهری است‌، عنوان کرد: پارک رودکی برای خدمت رسانی به همه شهروندان به ویژه جامعه روشندلان کرج افتتاح شده است.

شهردار کرج با بیان اینکه پروژه‌های بسیاری در حوزه فضای سبز کرج در دست احداث است، تاکید کرد: تمامی معابر و پروژه‌های در دستور کار مدیریت شهری کرج به صورت مناسب سازی شده احداث خواهند شد.

وی با بیان اینکه پارک مادران شهید در منطقه کیانمهر کرج تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، خاطرنشان کرد: احداث فضای سبز در مناطق کم برخوردار کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.