کد خبر: ۱۰۴۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
شهردار کرج:
شهردار کرج گفت: احداث فضای سبز در مناطق کم برخوردار در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر کمالی زاده در آیین بهره برداری از پارک رودکی (نابینایان) کرج با بیان اینکه پارک نابینایان کرج با مساحت هفت هزار متر مربع احداث شده است، اظهار کرد: مدیریت شهری فردیس برای ارتقای سطح رفاه شهروندی از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفیت خدمات به شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت شهری است‌، عنوان کرد: پارک رودکی برای خدمت رسانی به همه شهروندان به ویژه جامعه روشندلان کرج افتتاح شده است.

شهردار کرج با بیان اینکه پروژه‌های بسیاری در حوزه فضای سبز کرج در دست احداث است، تاکید کرد: تمامی معابر و پروژه‌های در دستور کار مدیریت شهری کرج به صورت مناسب سازی شده احداث خواهند شد.

وی با بیان اینکه پارک مادران شهید در منطقه کیانمهر کرج تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، خاطرنشان کرد: احداث فضای سبز در مناطق کم برخوردار کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد