کد خبر: ۱۰۴۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
معاون شهردار مشهد:
معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد گفت: به واسطه جذب ۳۰هزارمیلیارد تومان سرمایه گذاری بیش از ۶۰ هزار شغل در مشهد ایجاد شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا خواجه نایینی در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصادی شهری که در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، اظهارکرد: باتوجه نوع نگاه مدیریت شهری و شورای پنجم در جذب سرمایه گذاری، هم افزایی و انعقاد قراردادهای برد_برد باعث شده ۲۰ پروژه راکد فعال شود و شاهد افتتاح زیاد پروژه ها در سطح شهر باشیم.

وی با بیان اینکه مشهد شهر ثروتمندی است، تصریح کرد: افتتاح تقاطع غیرهمسطح، ایجاد فضاهای سبز، پیاده‌روسازی بیانگر رونق اقتصادی در مشهد است.

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد با اعلام اینکه مشهد سالانه ۲۶ میلیون زائر دارد، گفت: داشتن چنین ظرفیتی، گردش مالی بالایی را در مشهدایجاد و انگیزه سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

وی افزود: در آغاز دوره شورای پنجم باتوجه به بدهی‌های زیادی که وجود داشت کسی گمان نمی‌کرد که علاوه بر نگهداری، شاهد توسعه شهر مشهد به خصوص ساماندهی کشف‌رود باشیم.

خواجه‌نایینی گفت: امیدواریم برگزاری چنین نمایشگاهی باعث تعامل بیشتر با سرمایه گذاران در شهر مشهد شود.

نخستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری با حضور ۲۷سفیر از کشورهای مختلف در مشهد آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه در متراژ ۳۰۰۰هزار متر با حضور فعالان عرصه اقتصادی، شهرداری مشهد آستان قدس رضوی، اداره کل اوقاف و امور خیریه، ستاد کل اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و بخش خصوصی در حوزه‌های ساختمان، گردشگری و انرژی‌های نوین به مدت پنج روز به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.