کد خبر: ۱۰۴۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
شهردار مشهد:
شهردار مشهد با بیان اینکه هدف مدیریت شهری ارتقای سطح زندگی و رفاه شهروندان و رشد اقتصادی شهر مشهد است، گفت: هیچ تفاوتی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نیستیم
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصادشهری، خاطرنشان کرد: با تدوین مثلث توسعه اقتصادی خراسان رضوی که توسط استاندار صورت گرفته، ظرفیت‌های بالقوه کلانشهر مشهد بیشتر شکوفا می‌شود.

وی ادامه داد: با هدف گذاری هایی که در زمینه جذب سرمایه گذار شده شاهد رشد اقتصادی دو رقمی در امسال و سال آینده خواهیم بود و میخواهیم مشهد متمایزترین شهر کشور در حوزه اقتصادی باشد.

شهردار مشهد با بیان اینکه هیچ تفاوتی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نیستیم، تاکید کرد: مسئله مدیران شهری رشد اقتصادی شهر مشهد است و تمامی مولدهایی که بتواند رفاه شهروندی و ارتقاء سطح زندگی شهروندان را افزایش دهد در سبد هدف‌گذاری ما قرار دارد.

نخستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری امروز با حضور ۲۷سفیر از کشورهای مختلف در مشهد اغاز به کار کرد.

این نمایشگاه در متراژ ۳۰۰۰هزار متر با حضور فعالان عرصه اقتصادی، شهرداری مشهد آستان قدس رضوی، اداره کل اوقاف و امور خیریه، ستاد کل اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و بخش خصوصی در حوزه‌های ساختمان، گردشگری و انرژی‌های نوین به مدت پنج روز به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.