کد خبر: ۱۰۴۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : به نظر می‌رسد باید مبارزه با فساد از حوزه‌های فساد سیاسی شروع شود تا سخن گفتن از مفاسد اقتصادی موثر بوده و از شعار انتخاباتی خارج شود.
جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»پیرامون نقش اقتصادی شورای نگهبان در انتخابات گفت: به نظر می‌رسد باید مبارزه با فساد از حوزه‌های فساد سیاسی شروع شود تا سخن گفتن از مفاسد اقتصادی قابل توجه و منطقی تر به نظر برسد.

 وی ادامه داد: با حذف چهره‌های موثر و توانا و آشنا به امور که جزئی از نخبگان جامعه بوده و دارای فساد مالی نیستند به طور طبیعی کسانی به مجلس راه پیدا می‌کنند که نه تنها توانایی قابل توجهی در بخش مدیریتی ندارند بلکه امکان مقابله با فساد را نیز پیدا نمی کنند.

رحیمی جهان آبادی تاکید کرد :نظارت های دقیق و قوی زمانی می تواند موثر باشد که همه داوطلبان   از شانس یکسانی برای ورود به میزهای تصمیم‌گیر برخوردار باشند.

 نماینده مردم تربت جام تایباد و در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: مفاسد سیاسی زمینه‌ساز مفاسد اقتصادی نیز خواهد بود، لذا به نظر می‌رسد توجه به عقبه و میزان پردازش عملکرد افراد در حوزه سیاسی تا حدود زیادی نشان‌دهنده شفافیت عملکرد اقتصادی آنان نیز باشد .

این نماینده مجلس همچنین گفت :بدون شک مجلس یازدهم از اهمیت قابل توجهی برای کشور برخوردار است و ضرورت دارد تا افرادی وارد گود رقابت شوند که هم در حوزه سیاسی و  هم در حوزه اقتصادی کارنامه قابل قبولی داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.