کد خبر: ۱۰۴۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که بر اساس اعلام استانداری، منشا انتشار بوی نامطبوع پایتخت هنوز مشخص نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی پیش از آغاز جلسه روز سه‌شنبه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره انتشار بوی نامطبوع در پایتخت، اظهار کرد: شب گذشته استاندار تهران در آخرین خبر در این باره اعلام کرد که هنوز منشأ انتشار این بو مشخص نشده است. شرکت آبفا هم در این باره هیچ مسئولیتی را قبول نکرده است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که سال گذشته هم این بو منتشر شد اما منشأ آن مشخص نشد، به شوخی عنوان کرد: مثل اینکه قضیه امنیتی شده است.

هاشمی با بیان اینکه سیاست‌های بودجه‌ریزی سال ٩٩ در دست بررسی است، افزود: در این باره پیشنهادات زیادی مطرح شده که باید در این باره به یک جمع‌بندی برسیم.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری تهران برای سال ٩٩، ۲۵ هزار میلیارد تومان است، تصریح کرد: کمیسیون‌ها برنامه‌های اولویت‌محور خود را اعلام کرده‌اند اما به طور حتم اولویت‌های ما حمل و نقل عمومی و ToD است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.