کد خبر: ۱۰۴۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که بر اساس اعلام استانداری، منشا انتشار بوی نامطبوع پایتخت هنوز مشخص نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی پیش از آغاز جلسه روز سه‌شنبه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره انتشار بوی نامطبوع در پایتخت، اظهار کرد: شب گذشته استاندار تهران در آخرین خبر در این باره اعلام کرد که هنوز منشأ انتشار این بو مشخص نشده است. شرکت آبفا هم در این باره هیچ مسئولیتی را قبول نکرده است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که سال گذشته هم این بو منتشر شد اما منشأ آن مشخص نشد، به شوخی عنوان کرد: مثل اینکه قضیه امنیتی شده است.

هاشمی با بیان اینکه سیاست‌های بودجه‌ریزی سال ٩٩ در دست بررسی است، افزود: در این باره پیشنهادات زیادی مطرح شده که باید در این باره به یک جمع‌بندی برسیم.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری تهران برای سال ٩٩، ۲۵ هزار میلیارد تومان است، تصریح کرد: کمیسیون‌ها برنامه‌های اولویت‌محور خود را اعلام کرده‌اند اما به طور حتم اولویت‌های ما حمل و نقل عمومی و ToD است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.