کد خبر: ۱۰۴۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
در مقطع ورودی بزرگراه شهید نجفی رستگار انجام شد
بزرگراه شهید نجفی رستگار به تصویر این شهید والامقام دوران دفاع مقدس مزین شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با انجام آخرین اقدامات عمرانی برای تکمیل و آماده سازی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، مقطع ورودی این مسیر بزرگراهی در محدوده تقاطع بزرگراه آزادگان، مزین به تصویر شهید کاظم نجفی رستگار شد.

شهید رستگار که بیشتر با فرماندهی لشگر 10 حضرت سیدالشهدا(ع) شناخته می شود،  از جمله فرماندهانی بود که برای ایجاد سهولت در فرماندهی جنگ و یکنواخت شدن نحوه اداره عملیات‌ها، داوطلبانه از تمام مسئولیت‌های خود کناره گرفت و بلافاصله به عنوان یک پاسدار بسیجی در عملیات "بدر" شرکت کرد. شهید رستگار در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۶۳ وقتی در حال نبرد با دشمن بعثی در شرق رودخانه دجله بود به مقام رفیع شهادت نائل شد. پیکر پاک شهید رستگار، پس از ۱۳ سال در منطقه "هورالهویزه" تفحص و به تهران منتقل گردید. مزار این سردار مخلص، در قطعه ۲۴ بهشت زهرای تهران (قطعه : ۲۴ ردیف : ۷۴ شماره :۲۳) به خاک سپرده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد