کد خبر: ۱۰۴۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
در مقطع ورودی بزرگراه شهید نجفی رستگار انجام شد
بزرگراه شهید نجفی رستگار به تصویر این شهید والامقام دوران دفاع مقدس مزین شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با انجام آخرین اقدامات عمرانی برای تکمیل و آماده سازی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، مقطع ورودی این مسیر بزرگراهی در محدوده تقاطع بزرگراه آزادگان، مزین به تصویر شهید کاظم نجفی رستگار شد.

شهید رستگار که بیشتر با فرماندهی لشگر 10 حضرت سیدالشهدا(ع) شناخته می شود،  از جمله فرماندهانی بود که برای ایجاد سهولت در فرماندهی جنگ و یکنواخت شدن نحوه اداره عملیات‌ها، داوطلبانه از تمام مسئولیت‌های خود کناره گرفت و بلافاصله به عنوان یک پاسدار بسیجی در عملیات "بدر" شرکت کرد. شهید رستگار در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۶۳ وقتی در حال نبرد با دشمن بعثی در شرق رودخانه دجله بود به مقام رفیع شهادت نائل شد. پیکر پاک شهید رستگار، پس از ۱۳ سال در منطقه "هورالهویزه" تفحص و به تهران منتقل گردید. مزار این سردار مخلص، در قطعه ۲۴ بهشت زهرای تهران (قطعه : ۲۴ ردیف : ۷۴ شماره :۲۳) به خاک سپرده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.