کد خبر: ۱۰۴۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سوخت ناوگان دیزلی، بنزین نیست بنابراین هیچ‌گونه افزایشی در نرخ کرایه اتوبوس‌ها نخواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره افزایش مسافران ناوگان اتوبوسرانی شهری بعد از افزایش نرخ بنزین، اظهار کرد: افزایش نرخ بنزین باعث کاهش مسافربرهای شخصی غیرمجاز در سطح شهر شده است؛ بنا بر آمارهای میدانی این ناوگان در مدت اخیر به صورت میانگین حدود ۱۵ درصد با افزایش مسافر مواجه شده است.

وی در خصوص سیستم گرمایشی و سرمایشی ناوگان اتوبوسرانی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه دارای دو پایانه (۱ و ۲) واقع در میدان آزادی است، گفت: رانندگان اتوبوس‌ها موظف به روشن کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی متناسب با فصل در ابتدا و طی مسیرهای منتهی به خطوط  هستند و شهروندان نیز هر گونه پیشنهاد، انتقاد و تخلف را از طریق شماره‌های ۱۳۳ و ۳۸۲۳۴۴۸۶ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم به عمل آید.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه دارای ۲۲۰ دستگاه اتوبوس است، در رابطه با خارج کردن اتوبوس‌های فرسوده از ناوگان حمل و نقل شهری، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مالکیت اتوبوس‌ها با بخش خصوصی است و این سازمان فقط بخش نظارت بر اتوبوس‌ها را بر عهده دارد، اما تلاش کرده ایم از طریق وام‌های کم‌بهره بان‌کها و یا جذب سرمایه‌گذار این ناوگان را تقویت کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.