کد خبر: ۱۰۴۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سوخت ناوگان دیزلی، بنزین نیست بنابراین هیچ‌گونه افزایشی در نرخ کرایه اتوبوس‌ها نخواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره افزایش مسافران ناوگان اتوبوسرانی شهری بعد از افزایش نرخ بنزین، اظهار کرد: افزایش نرخ بنزین باعث کاهش مسافربرهای شخصی غیرمجاز در سطح شهر شده است؛ بنا بر آمارهای میدانی این ناوگان در مدت اخیر به صورت میانگین حدود ۱۵ درصد با افزایش مسافر مواجه شده است.

وی در خصوص سیستم گرمایشی و سرمایشی ناوگان اتوبوسرانی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه دارای دو پایانه (۱ و ۲) واقع در میدان آزادی است، گفت: رانندگان اتوبوس‌ها موظف به روشن کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی متناسب با فصل در ابتدا و طی مسیرهای منتهی به خطوط  هستند و شهروندان نیز هر گونه پیشنهاد، انتقاد و تخلف را از طریق شماره‌های ۱۳۳ و ۳۸۲۳۴۴۸۶ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم به عمل آید.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه دارای ۲۲۰ دستگاه اتوبوس است، در رابطه با خارج کردن اتوبوس‌های فرسوده از ناوگان حمل و نقل شهری، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مالکیت اتوبوس‌ها با بخش خصوصی است و این سازمان فقط بخش نظارت بر اتوبوس‌ها را بر عهده دارد، اما تلاش کرده ایم از طریق وام‌های کم‌بهره بان‌کها و یا جذب سرمایه‌گذار این ناوگان را تقویت کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.