کد خبر: ۱۰۴۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سوخت ناوگان دیزلی، بنزین نیست بنابراین هیچ‌گونه افزایشی در نرخ کرایه اتوبوس‌ها نخواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره افزایش مسافران ناوگان اتوبوسرانی شهری بعد از افزایش نرخ بنزین، اظهار کرد: افزایش نرخ بنزین باعث کاهش مسافربرهای شخصی غیرمجاز در سطح شهر شده است؛ بنا بر آمارهای میدانی این ناوگان در مدت اخیر به صورت میانگین حدود ۱۵ درصد با افزایش مسافر مواجه شده است.

وی در خصوص سیستم گرمایشی و سرمایشی ناوگان اتوبوسرانی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه دارای دو پایانه (۱ و ۲) واقع در میدان آزادی است، گفت: رانندگان اتوبوس‌ها موظف به روشن کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی متناسب با فصل در ابتدا و طی مسیرهای منتهی به خطوط  هستند و شهروندان نیز هر گونه پیشنهاد، انتقاد و تخلف را از طریق شماره‌های ۱۳۳ و ۳۸۲۳۴۴۸۶ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم به عمل آید.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه دارای ۲۲۰ دستگاه اتوبوس است، در رابطه با خارج کردن اتوبوس‌های فرسوده از ناوگان حمل و نقل شهری، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مالکیت اتوبوس‌ها با بخش خصوصی است و این سازمان فقط بخش نظارت بر اتوبوس‌ها را بر عهده دارد، اما تلاش کرده ایم از طریق وام‌های کم‌بهره بان‌کها و یا جذب سرمایه‌گذار این ناوگان را تقویت کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.