کد خبر: ۱۰۴۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: در راستای هوشمندسازی و ساماندهی ترافیک شهر، دوربین‌های نظارتی جدیدی توسط کارگاه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز نصب و راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر آدی بیگ با اعلام این خبر، اظهار کرد: دوربین‌های جدید در خروجی ترمینال مرکزی تبریز و در خروجی منظریه به اتوبان شهید کسایی نصب و راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به بی‌نظمی و تخلفات شایع رانندگی در مقابل ترمینال مرکزی تبریز، تصریح کرد: رانندگان تاکسی و سایر خودروهای واقع در مقابل ترمینال مرکزی تبریز توجه داشته باشند که تمامی تخلفات رانندگی آن‌ها ثبت و توسط پلیس راهور اِعمال قانون می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد