کد خبر: ۱۰۴۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: رفع سد معبر در ارومیه به صورت تدریجی در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر سحابی در مورد ساماندهی معابر عمومی و رفع سد معبر در سطح شهر ارومیه اظهار کرد: در حال حاضر در باغ رضوان، کمربندی، همافر، حافظ، دروازه شاپور و برخی دیگر از مناطق شهر ارومیه برنامه‌های مختلفی برای ساماندهی و رفع سد معبر وجود دارد.

وی افزود: سطح شهر ارومیه بسیار وسیع و رفع سد معبر در فضای داخلی این شهر زمان‌بر است از این رو سازمان خدمات شهری شهرداری ارومیه در تلاش است تا بتواند به صورت مستمر سد معبر را در شهر ارومیه ساماندهی کند و در حال حاضر نیز اقدامات رفع سد معبر به صورت تدریجی در حال انجام است.

سحابی گفت: در برخی از خیابان‌های شهر ارومیه مانند خیابان خرمشهر و خیابان استاد برزگر سد معبر به دلیل وجود مشاغلی مانند ضایعات فروشان و همچنین وجود مشاوره املاک خرید و فروش خودرو ایجاد می‌شود که سازمان خدمات شهری با این افراد وارد مذاکره می‌شود تا هرچه سریع‌تر محل مناسبی برای ادامه فعالیت خود پیدا کنند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه با اشاره به اینکه مرکز شهر ارومیه حدود چهار مرتبه ساماندهی شده است، تصریح کرد: ساماندهی و رفع سد معبر خیابان‌های شهر ارومیه رها نشده و به صورت مستمر در حال انجام است، اما به دلیل اینکه ایجاد این سد معبرها در طول سالیان سال به وجود آمده به همین جهت باید به صورت تدریجی انجام شود تا فروشندگان نیز با مشکلی مواجه نشوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.