کد خبر: ۱۰۴۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: رفع سد معبر در ارومیه به صورت تدریجی در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر سحابی در مورد ساماندهی معابر عمومی و رفع سد معبر در سطح شهر ارومیه اظهار کرد: در حال حاضر در باغ رضوان، کمربندی، همافر، حافظ، دروازه شاپور و برخی دیگر از مناطق شهر ارومیه برنامه‌های مختلفی برای ساماندهی و رفع سد معبر وجود دارد.

وی افزود: سطح شهر ارومیه بسیار وسیع و رفع سد معبر در فضای داخلی این شهر زمان‌بر است از این رو سازمان خدمات شهری شهرداری ارومیه در تلاش است تا بتواند به صورت مستمر سد معبر را در شهر ارومیه ساماندهی کند و در حال حاضر نیز اقدامات رفع سد معبر به صورت تدریجی در حال انجام است.

سحابی گفت: در برخی از خیابان‌های شهر ارومیه مانند خیابان خرمشهر و خیابان استاد برزگر سد معبر به دلیل وجود مشاغلی مانند ضایعات فروشان و همچنین وجود مشاوره املاک خرید و فروش خودرو ایجاد می‌شود که سازمان خدمات شهری با این افراد وارد مذاکره می‌شود تا هرچه سریع‌تر محل مناسبی برای ادامه فعالیت خود پیدا کنند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه با اشاره به اینکه مرکز شهر ارومیه حدود چهار مرتبه ساماندهی شده است، تصریح کرد: ساماندهی و رفع سد معبر خیابان‌های شهر ارومیه رها نشده و به صورت مستمر در حال انجام است، اما به دلیل اینکه ایجاد این سد معبرها در طول سالیان سال به وجود آمده به همین جهت باید به صورت تدریجی انجام شود تا فروشندگان نیز با مشکلی مواجه نشوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.