کد خبر: ۱۰۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز از برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه های تخصصی و عمومی برای کارکنان آن مجموعه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید بشیریان بناب با اعلام این خبر اظهار کرد: گستره فعالیت و خدمات‌رسانی مترو ایجاب می‌کند تا همه ساله کارکنان این مجموعه در کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز افزود: این آموزش‌ها در نهایت به تعالی سازمانی و افزایش بهره‌وری در راستای خدمات‌رسانی صحیح و استاندارد به مردم کمک کرده و گامی برای پیشبرد اهداف عالی درون سازمان خواهد شد.

بشیریان با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی امسال از ابتدای سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد،‌ گفت: ایمنی در کار،‌ اطفاء حریق، کمک‌های اولیه، اخلاق حرفه‌ای، رفتار سازمانی و دوره‌های تخصصی جزو دوره‌های درحال برگزاری در این شرکت است.

وی اضافه کرد: برای کارکنان حراست نیز دوره‌های مبانی حراست و دفاع شخصی و گزارش‌نویسی برپا خواهد شد که برخی از این دوره‌ها برای نخستین‌بار است که اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.