کد خبر: ۱۰۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز از برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه های تخصصی و عمومی برای کارکنان آن مجموعه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید بشیریان بناب با اعلام این خبر اظهار کرد: گستره فعالیت و خدمات‌رسانی مترو ایجاب می‌کند تا همه ساله کارکنان این مجموعه در کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز افزود: این آموزش‌ها در نهایت به تعالی سازمانی و افزایش بهره‌وری در راستای خدمات‌رسانی صحیح و استاندارد به مردم کمک کرده و گامی برای پیشبرد اهداف عالی درون سازمان خواهد شد.

بشیریان با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی امسال از ابتدای سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد،‌ گفت: ایمنی در کار،‌ اطفاء حریق، کمک‌های اولیه، اخلاق حرفه‌ای، رفتار سازمانی و دوره‌های تخصصی جزو دوره‌های درحال برگزاری در این شرکت است.

وی اضافه کرد: برای کارکنان حراست نیز دوره‌های مبانی حراست و دفاع شخصی و گزارش‌نویسی برپا خواهد شد که برخی از این دوره‌ها برای نخستین‌بار است که اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.