کد خبر: ۱۰۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز از برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه های تخصصی و عمومی برای کارکنان آن مجموعه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید بشیریان بناب با اعلام این خبر اظهار کرد: گستره فعالیت و خدمات‌رسانی مترو ایجاب می‌کند تا همه ساله کارکنان این مجموعه در کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز افزود: این آموزش‌ها در نهایت به تعالی سازمانی و افزایش بهره‌وری در راستای خدمات‌رسانی صحیح و استاندارد به مردم کمک کرده و گامی برای پیشبرد اهداف عالی درون سازمان خواهد شد.

بشیریان با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی امسال از ابتدای سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد،‌ گفت: ایمنی در کار،‌ اطفاء حریق، کمک‌های اولیه، اخلاق حرفه‌ای، رفتار سازمانی و دوره‌های تخصصی جزو دوره‌های درحال برگزاری در این شرکت است.

وی اضافه کرد: برای کارکنان حراست نیز دوره‌های مبانی حراست و دفاع شخصی و گزارش‌نویسی برپا خواهد شد که برخی از این دوره‌ها برای نخستین‌بار است که اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.
ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

ابزارهای حمایت دولت از مردم در برابر فشار اقتصادی چیست؟

یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.