کد خبر: ۱۰۴۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
سرپرست مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری کرمان، از بهسازی و ساماندهی آرامستان شهر کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی عسکری با بیان اینکه عملیات ترمیم و بهسازی فضای سبز آرامستان در حال انجام است، از جدول‌گذاری و رنگ آمیزی جداول و دیوارهای موجود در این آرامستان خبر داد.

وی گفت: این مجموعه به نور و روشنایی بیشتری نیاز دارد که در حال پیگیری برای رفع مشکل روشنایی آن هستیم و به زودی مرتفع خواهد شد.

سرپرست مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری کرمان از بهسازی میدان ورودی این آرامستان نیز خبر داد و گفت: المان ویژه‌ای متناسب با فضای آرامستان به زودی طراحی و در این میدان نصب می شود.

وی اظهار کرد: برای رفاه حال شهروندان نیمکت، سایه بان و سطل‌های زباله بیشتری در این مجموعه نصب خواهد شد.

عسکری تصریح کرد: برای ساماندهی مجموعه آرامستان، قبرها نیز اکنون با ارتفاع کم و همسان با کف نصب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از دفن های بدون مجوز، نیروهای اجرائیات به‌صورت ۲۴ ساعته در حال گشت‌زنی در مجموعه آرامستان شهر کرمان است.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.