کد خبر: ۱۰۴۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
سرپرست مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری کرمان، از بهسازی و ساماندهی آرامستان شهر کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی عسکری با بیان اینکه عملیات ترمیم و بهسازی فضای سبز آرامستان در حال انجام است، از جدول‌گذاری و رنگ آمیزی جداول و دیوارهای موجود در این آرامستان خبر داد.

وی گفت: این مجموعه به نور و روشنایی بیشتری نیاز دارد که در حال پیگیری برای رفع مشکل روشنایی آن هستیم و به زودی مرتفع خواهد شد.

سرپرست مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری کرمان از بهسازی میدان ورودی این آرامستان نیز خبر داد و گفت: المان ویژه‌ای متناسب با فضای آرامستان به زودی طراحی و در این میدان نصب می شود.

وی اظهار کرد: برای رفاه حال شهروندان نیمکت، سایه بان و سطل‌های زباله بیشتری در این مجموعه نصب خواهد شد.

عسکری تصریح کرد: برای ساماندهی مجموعه آرامستان، قبرها نیز اکنون با ارتفاع کم و همسان با کف نصب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از دفن های بدون مجوز، نیروهای اجرائیات به‌صورت ۲۴ ساعته در حال گشت‌زنی در مجموعه آرامستان شهر کرمان است.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار