کد خبر: ۱۰۴۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: در اولین روز ثبت نام از نامزدهای نمایندگی مجلس تعداد ۱۶ نفر در سه حوزه انتخابیه «قزوین، البرز آبیک» و تاکستان و بویین زهرا ثبت نام کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منوچهر حبیبی پس از پایان زمان قانونی ثبت نام از داوطلبان حضور در انتخابات مجلس در روز اول در گفتگو با خبرنگار مهر به سوالاتی در خصوص تعداد افراد ثبت نام کرده، وضعیت تحصیلی و سن داوطلبان و وضعیت شغلی آنها پاسخ گفت.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآورشد: در اولین روز تعداد ۱۶ نفر در سه حوزه انتخابیه ثبت نام کردند که به تفکیک ۷ نفر در قزوین، ۵ نفر در بویین زهرا و ۴ نفر در تاکستان بود.

حبیبی افزود: از افرادی که در اولین روز در ستادهای انتخابات استان ثبت نام کرده اند یک نفر زن و ۱۵ نفر مرد هستند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین اظهارداشت: همچنین دو نفر تحصیلات دکتری، ۱۳ نفر فوق لیسانس و یک نفر حوزوی هستند.

حبیبی گفت: تعداد ثبت نام کنندگان این دوره در روز اول در مقایسه با دوره قبل با افزایش ۳۳ درصدی در سطح استان روبرو شده است.

وی در خصوص وضعیت شغلی داوطلبان روز اول هم بیان کرد: سه نفر از این افراد استاد دانشگاه، یک نفر پزشک، یک نفر روحانی، دو نفر فرهنگی و سه نفر کارمند، دو نفر بازنشسته و ۴ نفر دارای شغل آزاد هستند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان قزوین جوانترین فردی که در روز اول در استان ثبت نام کرده ۳۰ سال و مسن ترین فرد ۵۹ سال سن دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
شورای نگهبان با علم به جنگ اقتصادی ایران کاندیدها را انتخاب کند

شورای نگهبان با علم به جنگ اقتصادی ایران کاندیدها را انتخاب کند

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : در حالیکه کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد ،انتخاب مدیران کارآمد که معتقد به مدیریت جهادی هستند وظیفه شورای نگهبان است تا به ضعف امروز اقتصاد کشور که نبود مدیریت مقتدر و مفاسد اقتصادی است مرتفع شود.
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، از ساعت ۸:۰۰ صبح یکشنبه ۱۰ آذر۱۳۹۸ در محل وزارت کشور آغاز شد.