کد خبر: ۱۰۴۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از وقوع یک فقره تصادف در آزادراه کرج خبر داد که چهار مصدوم برجا گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر مهرداد بابایی در گفتگو با خبرنگاران از وقوع حادثه تصادف بین چند دستگاه خودروی سواری ایسوزو، پژو و کامیون در لاین جنوبی محور کرج - قزوین زیر پل مهرشهر خبر داد.

وی در ادامه گفت: با اعلام این تصادف به اورژانس البرز بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز عنوان کرد: این حادثه منجر به مصدومیت چهار نفر شد.

وی افزود: تکنسین های اعزامی اورژانس پس از رسیدن به محل، بلافاصله به بررسی صحنه و وضعیت مصدومان پرداختند. 

دکتر بابایی در پایان تاکید کرد: مصدومان حادثه که سه نفر آقا و یک نفر خانم بودند ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی توسط آمبولانس های اعزامی اورژانس البرز به بیمارستان شهید مدنی منتقل شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد