کد خبر: ۱۰۴۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲
منوچهری خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: تاکنون ۲۱۰۰ دست روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان به صورت رایگان توزیع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: توزیع روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان در جهت رفاه ویژه رانندگان و مسافران با مصوبه شورای شهر، تایید شهرداری اصفهان و پیگیری سازمان تاکسیرانی انجام شده است.

وی افزود: از آنجایی که شهر اصفهان یک شهر توریستی و گردشگری است و رانندگان در خط اول مواجه با گردشگران، توریست‌ها و شهروندان هستند، تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا ظاهر خودروها در نظر عموم مطلوب باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طرح ارائه روکش صندلی رایگان به رانندگان تاکسی زرد به ترتیب اولویت انجام شده است، تصریح کرد: در این طرح خودروهایی که از وضعیت ظاهری مناسبی برخوردار نیستند، شناسایی و روکش به آنها داده می‌شود و تا پایان سال تمام رانندگان تاکسی شهری اصفهان از روکش صندلی جدید برای خودروهایشان استفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به ویژگی‌های لاستیک‌های توزیع شده، خاطرنشان کرد: سال تولید این لاستیک‌ها ۲۰۱۹ میلادی بوده و دارای چهار سال ضمانت است و تنها به مالک خودروی تاکسی تحویل داده می‌شود.

منوچهری تاکید کرد: روکش صندلی توزیع شده غیر قابل فروش است و راننده موظف است ۴۸ ساعت پس از تحویل نسبت به نصب آن اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.