کد خبر: ۱۰۴۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲
منوچهری خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: تاکنون ۲۱۰۰ دست روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان به صورت رایگان توزیع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: توزیع روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان در جهت رفاه ویژه رانندگان و مسافران با مصوبه شورای شهر، تایید شهرداری اصفهان و پیگیری سازمان تاکسیرانی انجام شده است.

وی افزود: از آنجایی که شهر اصفهان یک شهر توریستی و گردشگری است و رانندگان در خط اول مواجه با گردشگران، توریست‌ها و شهروندان هستند، تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا ظاهر خودروها در نظر عموم مطلوب باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طرح ارائه روکش صندلی رایگان به رانندگان تاکسی زرد به ترتیب اولویت انجام شده است، تصریح کرد: در این طرح خودروهایی که از وضعیت ظاهری مناسبی برخوردار نیستند، شناسایی و روکش به آنها داده می‌شود و تا پایان سال تمام رانندگان تاکسی شهری اصفهان از روکش صندلی جدید برای خودروهایشان استفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به ویژگی‌های لاستیک‌های توزیع شده، خاطرنشان کرد: سال تولید این لاستیک‌ها ۲۰۱۹ میلادی بوده و دارای چهار سال ضمانت است و تنها به مالک خودروی تاکسی تحویل داده می‌شود.

منوچهری تاکید کرد: روکش صندلی توزیع شده غیر قابل فروش است و راننده موظف است ۴۸ ساعت پس از تحویل نسبت به نصب آن اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.