کد خبر: ۱۰۴۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان:
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: تا پایان سال‌جاری با برگزاری رویدادها و برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری، ناژوان به قطب فرهنگی شهر اصفهان تبدیل می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ویژه برنامه‌های فرهنگی هنری مختلفی همچون جشنواره برگ‌ها و رنگ‌ها، جشن‌های گرامیداشت هفته اصفهان، ویژه برنامه‌های دهه فجر و جشنواره نوروزی ناژوان از نمونه برنامه‌هایی است که تا کنون برنامه‌ریزی  شده و در حال پیگیری برای اجرا است.

وی ادامه داد: در دو ماه گذشته بیش از ۲۰ رویداد فرهنگی، هنری و ورزشی در مجموعه ناژوان اجرا شده و در روزهای تعطیل و آخر هفته، شاهد اجرای چند رویداد فرهنگی در یک روز بودیم.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: سرمایه عظیم گردشگری اصفهان علیرغم تمام تلاش‌های صورت گرفته هنوز برای بسیاری از شهروندان و هموطنان ناشناخته است.

وی تصریح کرد: وجود چند مرکز تفریحی، ‌موزه و مراکز گردشگری در کنار طبیعت زاینده رود و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری، ناژوان را به گنجینه‌ای در قلب شهر اصفهان تبدیل کرده است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به بازدید بیش از صدها دانش آموز و دانشجو در ماه‌های گذشته از مراکز تفریحی ناژوان گفت: این مجموعه آمادگی دارد در طول سال میزبان افراد از مدارس و دانشگاه‌ها، مراکز و مجموعه‌های فرهنگی و آموزشی باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.