کد خبر: ۱۰۴۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان:
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: تا پایان سال‌جاری با برگزاری رویدادها و برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری، ناژوان به قطب فرهنگی شهر اصفهان تبدیل می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ویژه برنامه‌های فرهنگی هنری مختلفی همچون جشنواره برگ‌ها و رنگ‌ها، جشن‌های گرامیداشت هفته اصفهان، ویژه برنامه‌های دهه فجر و جشنواره نوروزی ناژوان از نمونه برنامه‌هایی است که تا کنون برنامه‌ریزی  شده و در حال پیگیری برای اجرا است.

وی ادامه داد: در دو ماه گذشته بیش از ۲۰ رویداد فرهنگی، هنری و ورزشی در مجموعه ناژوان اجرا شده و در روزهای تعطیل و آخر هفته، شاهد اجرای چند رویداد فرهنگی در یک روز بودیم.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: سرمایه عظیم گردشگری اصفهان علیرغم تمام تلاش‌های صورت گرفته هنوز برای بسیاری از شهروندان و هموطنان ناشناخته است.

وی تصریح کرد: وجود چند مرکز تفریحی، ‌موزه و مراکز گردشگری در کنار طبیعت زاینده رود و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری، ناژوان را به گنجینه‌ای در قلب شهر اصفهان تبدیل کرده است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به بازدید بیش از صدها دانش آموز و دانشجو در ماه‌های گذشته از مراکز تفریحی ناژوان گفت: این مجموعه آمادگی دارد در طول سال میزبان افراد از مدارس و دانشگاه‌ها، مراکز و مجموعه‌های فرهنگی و آموزشی باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
شورای نگهبان با علم به جنگ اقتصادی ایران کاندیدها را انتخاب کند

شورای نگهبان با علم به جنگ اقتصادی ایران کاندیدها را انتخاب کند

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : در حالیکه کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد ،انتخاب مدیران کارآمد که معتقد به مدیریت جهادی هستند وظیفه شورای نگهبان است تا به ضعف امروز اقتصاد کشور که نبود مدیریت مقتدر و مفاسد اقتصادی است مرتفع شود.
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، از ساعت ۸:۰۰ صبح یکشنبه ۱۰ آذر۱۳۹۸ در محل وزارت کشور آغاز شد.