کد خبر: ۱۰۴۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
اشرفی:
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: با افتتاح پردیس‌های سینمایی مهتاب به عنوان نخستین سینمای غرب اصفهان، شهروندان شمال و غرب شهر می‌توانند فیلم‌های روز کشور را در این مجموعه مشاهده کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید اشرفی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه با سرمایه گذار مقرر شد سینما مهتاب دارای دو پردیس سینمایی باشد که شهروندان بتوانند روزانه چهار فیلم از فیلم‌هایی که در بهترین سینماهای سطح کشور اکران می‌شود را مشاهده کنند.      

وی با بیان اینکه یکی از پردیس‌ها با ظرفیت ۱۳۰ نفر و پردیس دیگر این سینما با ظرفیت ۳۰ نفر است، افزود: با افتتاح این مجموعه سینمایی تردد شهروندان به مرکز شهر کاهش یافته و در کاهش آلودگی ناشی از تردد و تسریع در عبور و مرور شهروندان نیز تاثیر بسزایی دارد.                                              

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها نخستین سینمای غرب اصفهان در ایام الله دهه فجر با حضور مدیران شهری و استانی افتتاح و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.   

وی خاطرنشان کرد: پروژه پیرایش شهری با هدف بهبود کیفیت و سیما و منظر خیابان‌های اصفهان در دستور کار مناطق ۱۵ گانه شهر قرار گرفته که در این منطقه خیابان شریف غربی هدف طرح است.

اشرفی ادامه داد: بهسازی پیاده‌روها، رسیدگی به فضای سبز و ساماندهی‌های ترافیکی از موارد مطرح شده در پروژه پیرایش شهری در خیابان شریف غربی خواهد بود.                 

وی با بیان اینکه جلسات هماهنگی کمیته پیرایش شهری خیابان شریف غربی هر هفته برگزار می‌شود، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها در صورت توافق و همکاری ساکنان، پروژه پیرایش شهری این خیابان تا پایان سال جاری به بهره برداری رسیده و سال‌های آینده در سایر خیابان‌های منطقه نیز اجرا خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.