کد خبر: ۱۰۴۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
دردوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد مطرح شد
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: در دوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های این معاونت، لزوم اخذ استعلام ایستایی و استحکام بنا جهت ساختمان‌های قدیمی بررسی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیداحمد حسینی‌نیا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از چند سال گذشته جلسات هم‌اندیشی با اعضای کمیسیون‌های ماده صد با هدف وحدت رویه در انشاء آرا و صدور رأی در بین کمیسیون‌ها برگزار شده است و در ادامه آن‌ها دوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد با حضور شهردار اصفهان، اعضا شورای اسلامی شهر، قضات دادگستری و نمایندگان وزارت کشور برگزار ‌شد.

وی افزود: در دوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد بعضی از مسائلی که تعدد آرا به وجود آورده بود و در این خصوص آرای متعددی در کمیسیون‌ها صادر می‌شد، احصا و بررسی ‌شد تا موارد به یک وحدت رویه درخصوص انشای رأی برسد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: از جمله مباحث مورد نظر در دوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد شامل بررسی لزوم اخذ استعلام ایستایی و استحکام بنا جهت ساختمان‌های قدیمی، بحث و تبادل نظر جهت رعایت نکردن ضوابط آتش‌نشانی از جمله احداث نکردن دوربند دستگاه پله در کمیسیون‌های ماده صد، موضوع تفکیک فیزیکی عرصه و اعیان بود.

وی تصریح کرد: بحث مدیریت ناژوان و ارسال پرونده‌های آن به کمیسیون و امکان نداشتن بررسی دقیق از طریق سیستم مکانیزه شهرسازی، بررسی تبدیل اماکن مسکونی به مراکز آموزشی و فرهنگی و بررسی امکان صدور رأی در خصوص استفاده از محوطه های باز جهت نمایشگاه‌های مختلف از دیگر موارد بررسی شده در دوازدهمین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون‌های ماده صد بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد