کد خبر: ۱۰۴۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز از راه‌اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی و چراغ‌های راهنمایی تقاطعاتی که بعد از حوادث و ناآرامی‌های اخیر تخریب شده بودند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی زوربخش با اشاره به تلاش شبانه‌روزی همکاران در مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز برای راه‌اندازی تجهیزات ترافیکی تقاطعات، اظهار کرد: تجهیزات ترافیکی ۵۹ تقاطع از ۱۰ تا صددرصد تخریب شده بود که در مدت زمان دو هفته‌ای، به چرخه خدمات‌رسانی و ایجاد نظم ترافیکی برگردانده شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز این حجم کار در مدت زمان ۱۴ روز را یک رکورد شاخص دانست و افزود: هم اکنون چراغ راهنمایی تقاطعات ملاصدرا، پارک قوری، خیرات، خلد برین، عفیف آباد-قصردشت، رضوان (سه راه دارالرحمه)، پل معالی‌آباد، کوزه‌گری، طلاییه، جانبازان، شریف‌آباد و سایر تقاطعات به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: باز کردن فانوس‌ چراغ‌های راهنمایی و رانندگی شکسته و تعویض آن‌ها با فانوس‌های سالم، کابل‌کشی مجدد و سربندی اتصالات، تعویض سیستم فرماندهی و نصب فانوس‌های جدید از جمله اقدامات شبانه‌روزی نیروهای مرکز کنترل ترافیک برای راه‌اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی تقاطعات و نظم‌بخشی به تردد شهروندان است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.