کد خبر: ۱۰۴۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز از راه‌اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی و چراغ‌های راهنمایی تقاطعاتی که بعد از حوادث و ناآرامی‌های اخیر تخریب شده بودند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی زوربخش با اشاره به تلاش شبانه‌روزی همکاران در مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز برای راه‌اندازی تجهیزات ترافیکی تقاطعات، اظهار کرد: تجهیزات ترافیکی ۵۹ تقاطع از ۱۰ تا صددرصد تخریب شده بود که در مدت زمان دو هفته‌ای، به چرخه خدمات‌رسانی و ایجاد نظم ترافیکی برگردانده شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز این حجم کار در مدت زمان ۱۴ روز را یک رکورد شاخص دانست و افزود: هم اکنون چراغ راهنمایی تقاطعات ملاصدرا، پارک قوری، خیرات، خلد برین، عفیف آباد-قصردشت، رضوان (سه راه دارالرحمه)، پل معالی‌آباد، کوزه‌گری، طلاییه، جانبازان، شریف‌آباد و سایر تقاطعات به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: باز کردن فانوس‌ چراغ‌های راهنمایی و رانندگی شکسته و تعویض آن‌ها با فانوس‌های سالم، کابل‌کشی مجدد و سربندی اتصالات، تعویض سیستم فرماندهی و نصب فانوس‌های جدید از جمله اقدامات شبانه‌روزی نیروهای مرکز کنترل ترافیک برای راه‌اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی تقاطعات و نظم‌بخشی به تردد شهروندان است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

رشد چشمگیر استارتاپ ها با وجود تحریم های ظالمانه/اتصال 80 درصد روستاهابه نسل چهارم ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال ۸۰ درصد روستاها به نسل چهارم ارتباطات گفت: ثمره فعالیت و پیشرفت استارتاپ ها در کشور در شرایط تحریم با توجه به رشد اقتصادی کشور که 8/4 درصد بوده، رشد مثبت 1/7 درصدی را در بخش ارتباطات و رشد مثبت 1/4 درصدی را در بخش فناوری تجربه کرده است.
صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

صاحبان کدام مشاغل و املاک یارانه نمی گیرند؟

مسکن با ارزش بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و بالاتر از ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان از جمله ملاک‌های قطعی برای حذف یارانه بنزین خانواده در نظر گرفته شده است. از دیگر ملاک‌ها می‌توان به خودرو بالای ۲۵۰ میلیون تومان و درآمد ماهانه بیشتر از شش میلیون برای خانواده سه نفره و بیشتر از هفت میلیون برای خانواده چهار نفره اشاره کرد