کد خبر: ۱۰۴۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کلائی:
شهردار مشهد گفت: به شدت در شهر نیازمند ترویج لطافت و مهربانی هستیم و ایجاد لطافت از ویژگی‌های فرهنگ و هنر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در مراسم افتتاح گذر فرهنگ و هنر مشهد که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در کنار آغاز عملیات اجرایی احداث پردیس بزرگ تئاتر مشهد شاهد افتتاح گذر فرهنگ و هنر شهر نیز هستیم.

وی با بیان اینکه به شدت نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم، تصریح کرد: معتقدیم هنر با ویژگی‌های خودش با ذوق و مهربانی که در نهادش است می تواند کمک بسیار زیادی در این زمینه داشته باشد.

شهردار مشهد تصریح کرد: گذر فرهنگ و هنر در روزمره‌ترین رفتارهای خود نیز می توانیم بهره‌ای از ذوق و مهربانی داشته باشیم.

کلائی ادامه داد: نکته‌ای که به نظرم مکمل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرمایه گذاران این پروژه خواهد بود، این است که نظام بهره برداری از این مجموعه نظام درخوری باشد و با همین کیفیتی که احداث شده است، بهره برداری شود.

شهردار مشهد گفت: گذر فرهنگ و هنر مشهد یک تجربه است و همراه با اصحاب رسانه وظیفه داریم که به این گذر جان بدهیم تا توفیق این گذر باعث شود گذرهای هنر دیگری در شان مشهد راه اندازی شود.

وی افزود: انتخاب مکان برای احداث این گذر از حیث حضور زائران حضرت رضا(ع) و گذران بخشی از وقت آنها در این گذر بسیار مهم است و معتقدیم چنانچه نظام بهره‌برداری از این گذر درست انجام شده باشد می تواند به پررونق ترین گذر فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.