کد خبر: ۱۰۴۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی گفت: تشکیل دبیرخانه "مشهد، شهر ترمیمی" اقدامی خوب و پسندیده از سوی شهرداری مشهد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین درودی در نشست بررسی اجرای طرح "مشهد، شهرترمیمی" که با حضور شهردار مشهد، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی، رئیس کمیسیون حقوقی و رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر و معاون خدمات شهری شهرداری مشهد برگزارشد، افزود: موضوع "مشهد شهر ترمیمی" مبحث بسیار مهمی است که از سوی مدیریت شهری مشهد مورد توجه قرار گرفته است و اگر امروز به این سمت حرکت نکنیم سال های آینده مجبور به انجام این کار خواهیم بود.
وی اضافه کرد: معتقدم تا شهردار و شورای شهر ضرورت این موضوع را احساس نکنند نمی توانند اراده ای برای عملیاتی کردن آن داشته باشند لذا باید ابتدا ضرورت این موضوع مورد توجه قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: در بحث شهر ترمیمی نباید تنها مسیری را مشخص کرده و از میانه راه آن را اجرایی کنیم، بلکه باید تمام مسیر را دید و از ابتدا ابعاد آن را شناسایی، سپس در سطح جامعه آن را پیاده کرد تا مردم خروجی آن را ببینند.
درودی ادامه داد: برای موفقیت بیشتر باید ابتدا زمینه های تخلف را از میان برد، سپس به دنبال جایگزین کردن عدالت ترمیمی با عدالت کیفری بود لذا بسیار اهمیت دارد که ابتدا مقدمه ارتکاب جرم و تخلف از میان برود .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.