کد خبر: ۱۰۴۲۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: به طور اتوماتیک پس از اتمام بارش برف و پاک شدن سطح معابر از وجود برف و یخ معابر از شن و ماسه ریخته شده پاکسازی می‌شود.
به گزارش  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اصغر عطایی مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران درخصوص پاکسازی معابر از شن و ماسه‌های ریخته شده در هنگام بارش برف گفت: خدا را شاکریم که نزولات جوی امسال در مدت مشابه سال های قبل حجم بسیار خوب و مناسبی داشت.

وی افزود: در زمان بارش برف و برای جلوگیری از ایجاد مشکل در تردد خودروها مأموران شهرداری تهران اقدام به پاشش شن، ماسه و نمک مخصوص می‌کنند.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: بعد از آنکه بارش ها قطع شده و برف و یخ زدگی‌ها از بین می‌رود مأموران جز وظایف ذاتی‌شان هست که شن و ماسه به جا مانده را پاک کنند.

عطایی گفت: این در حالی است که عموما به خاطر ریخته شدن شن و ماسه و تردد خودروها برخی المان‌های شهری مثل گاردریل‌ها، تابلوهای راهنمایی و شبرنگ‌های مشخص کننده مسیر کثیف شده و گلی می‌شوند که یکی دیگر از وظایف شهرداری شست و شوی این المانهای شهری است.

وی ادامه داد: از امروز صبح با توجه به تغییر هوا و آفتابی شدن این اقدامات با سرعت بیشتری آغاز شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

ارزان‌ترین شیء این حراجی بلیت طلایی ویلی وانکا در فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی (۲۰۰۵) است که تخمین‌زده می شود تا ۳۰۰ پوند به فروش برسد.
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.