کد خبر: ۱۰۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از جمع آوری 912 متکدی طی یک امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صحراگرد در این خصوص گفت: در مهر ماه سال جاری 912 متکدی از سطح شهر جمع آوری شده است که از این تعداد 187 نفر زن و مابقی مرد هستند.
وی افزود: بیشترین متکدی از مناطق 2، 3 و ثامن به ترتیب 205 نفر، 155 نفر و 122 نفر جمع آوری شده است.
صحراگرد به جمع آوری 2459 مورد دستفروش و بساطی در این مدت اشاره کرد و گفت: بیشترین موارد دستفروشی با 872 مورد در منطقه 2، 473 مورد در منطقه 8 و 235مورد در منطقه ثامن گزارش و جمع آوری گردید.
وی با اعلام این خبر که به جهت اهمیت ویژه موضوع انضباط شهری لباس فرم و علائم تمامی پرسنل سد معبر یکسان سازی شده است، تصریح کرد: طی یک ماه گذشته 2947 مورد اقلام سد معبری از سطح شهر جمع آوری شده است که از این تعداد 307 مورد شامل انتقال خودرو و موتور سه چرخ به پارکینگ، جمع آوری خودرو فرسوده و گاری عرضه است.
صحراگرد افزود: 2891 مورد رفع نازیبایی شامل پرده ،بنر و تابلو غیر مجاز به جهت زیباسازی منظر شهری از سطح شهر جمع آوری شده است.
لازم به ذکر است؛ 4606 مورد اخطاریه در مجموع طی مهر ماه سال جاری صادر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

حراج اشیا و لباس بازیگران در مشهورترین فیلم های هالیوود / تصاویر

ارزان‌ترین شیء این حراجی بلیت طلایی ویلی وانکا در فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی (۲۰۰۵) است که تخمین‌زده می شود تا ۳۰۰ پوند به فروش برسد.
قطع  اینترنت  تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطع اینترنت تا چه زمانی ادامه دارد؟

درحالیکه اینترنت از هفته گذشته قابلیت اتصال به شبکه جهانی را ندارد ، نمایندگان مجلس معتقدند برای جلوگیری از ضرر و زیان به کسب و کارهای آنلاین باید هرچه سریعتر وصل اینترنت به شبکه ملی یا شبکه جهانی صورت گیرد.