کد خبر: ۱۰۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
یک نماینده مجلس مطرح کرد
یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.
احمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به وضعیت افزایش حقوق در سال 99 گفت : با توجه به فشار اقتصادی موجود در اقتصاد کشور دولت وظیفه دارد به گونه ای نسبت به افزایش حقوق کارمندان و کارگران اقدام کند که از فشار اقتصادی موجود کاسته شود.

وی افزود: سال گدشته با وجود پیگیری های صورت گرفته افزایش حقوق و دستمزد چندان متناسب با میزان تورم موجود نبود و حالا که دولت با افزایش یکباره قیمت بنزین وقطع یارانه آن منابع مالی قابل توجهی بدست می آورد ، باید تجدید نظر اساسی در تعیین حقوق و مزایای کارمندان و کارگران صورت گیرد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد : کنترل قیمت کالاهای اساسی با تایید دکتر لاریجانی در سطح سه قوه صورت می گیرد ، لذا به نظر می رسد با ورود قوه قضائیه امکان نظارت بر بازار با اقتدار بیشتری همراه باشد.

بیگدلی تاکید کرد : بر اساس وعده های وزیر صنعت دولت برای کنترل بازار از ظرفیت اتاق بازارگانی و اتاق اصناف نیز استفاده کرده و کنترل موثری بر قیمت کالاها و خدمات خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.