کد خبر: ۱۰۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
یک نماینده مجلس مطرح کرد
یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.
احمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به وضعیت افزایش حقوق در سال 99 گفت : با توجه به فشار اقتصادی موجود در اقتصاد کشور دولت وظیفه دارد به گونه ای نسبت به افزایش حقوق کارمندان و کارگران اقدام کند که از فشار اقتصادی موجود کاسته شود.

وی افزود: سال گدشته با وجود پیگیری های صورت گرفته افزایش حقوق و دستمزد چندان متناسب با میزان تورم موجود نبود و حالا که دولت با افزایش یکباره قیمت بنزین وقطع یارانه آن منابع مالی قابل توجهی بدست می آورد ، باید تجدید نظر اساسی در تعیین حقوق و مزایای کارمندان و کارگران صورت گیرد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد : کنترل قیمت کالاهای اساسی با تایید دکتر لاریجانی در سطح سه قوه صورت می گیرد ، لذا به نظر می رسد با ورود قوه قضائیه امکان نظارت بر بازار با اقتدار بیشتری همراه باشد.

بیگدلی تاکید کرد : بر اساس وعده های وزیر صنعت دولت برای کنترل بازار از ظرفیت اتاق بازارگانی و اتاق اصناف نیز استفاده کرده و کنترل موثری بر قیمت کالاها و خدمات خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
پربازدیدترین ها