کد خبر: ۱۰۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
یک نماینده مجلس مطرح کرد
یک نماینده مجلس گفت : دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باید بودجه ریزی را مشمول تجدید نظر قرار داده و نحوه افزایش حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان را تغییر ساختاری دهد.
احمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به وضعیت افزایش حقوق در سال 99 گفت : با توجه به فشار اقتصادی موجود در اقتصاد کشور دولت وظیفه دارد به گونه ای نسبت به افزایش حقوق کارمندان و کارگران اقدام کند که از فشار اقتصادی موجود کاسته شود.

وی افزود: سال گدشته با وجود پیگیری های صورت گرفته افزایش حقوق و دستمزد چندان متناسب با میزان تورم موجود نبود و حالا که دولت با افزایش یکباره قیمت بنزین وقطع یارانه آن منابع مالی قابل توجهی بدست می آورد ، باید تجدید نظر اساسی در تعیین حقوق و مزایای کارمندان و کارگران صورت گیرد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد : کنترل قیمت کالاهای اساسی با تایید دکتر لاریجانی در سطح سه قوه صورت می گیرد ، لذا به نظر می رسد با ورود قوه قضائیه امکان نظارت بر بازار با اقتدار بیشتری همراه باشد.

بیگدلی تاکید کرد : بر اساس وعده های وزیر صنعت دولت برای کنترل بازار از ظرفیت اتاق بازارگانی و اتاق اصناف نیز استفاده کرده و کنترل موثری بر قیمت کالاها و خدمات خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.