کد خبر: ۱۰۴۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد از افزایش اعزام و کاهش سرفاصله زمانی سرویس دهی خط یک قطار شهری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین مقدم دراین خصوص گفت: باتوجه به اجرای طرح سهمیه بندی بنزین شاهد افزایش استفاده شهروندان از خطوط قطار شهری به ویژه خط یک طی دوروز گذشته بودیم لذا برای تسهیل در جابه جایی شهروندان 12 اعزام به اعزام قطارها در خط یک اضافه شد.
وی افزود: پیش از این از ساعت 6-22 هر روز 356 اعزام قطار در خط یک حد فاصل انتهای بولوار وکیل آباد تا فرودگاه انجام می شد که این تعداد اکنون به 368 اعزام افزایش پیدا کرده است.
مبین مقدم تصریح کرد: بنابراین  باتوجه به این افزایش مسافر در کنار بیشتر شدن اعزام قطارها در خط یک سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه در زمان های پیک مسافر از 5-6 دقیقه به 4.5 دقیقه کاهش داده شده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: بر این اساس سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه های خط یک از ساعت 6-8 حدود پنج دقیقه، 8-13 حدود 6 دقیقه، 13-20 حدود چهارونیم دقیقه و 20-22 حدود پنج دقیقه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته یکشنبه 26 آبان 235 هزار مسافر توسط خطوط قطار شهری مشهد جابه جا شده اند، ادامه داد: این درحالی است که یکشنبه قبل 19 آبان و پیش از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین 208 هزار نفر توسط خطوط قطار شهری جابه جا شده اند که 27 هزار نفر نسبت به هفته قبل افزایش داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.