کد خبر: ۱۰۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی:
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با اشاره به برخی شایعات در مورد افزایش قیمت در بخش کالا و خدمات، گفت: به تمامی اتحادیه ها اعلام شده که تحت هیچ شرایطی هیچ افزایش قیمتی را نداشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا علیزاده در نشست با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت و افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: با توجه به تأکیدات و مصوبات کمیسیون تنظیم بازار به تمامی اتحادیه ها اعلام شده که تحت هیچ شرایطی هیچ گونه افزایش قیمتی را نداشته باشند.

وی از اجرای طرح بازرسی ویژه از سطح بازار خبر داد و گفت: این طرح در کنار نظارت و بازرسی سایر دستگاه های نظارتی از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی اجرا خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با بیان اینکه در اجرای این طرح از ظرفیت بازرسان اتحادیه ها استفاده خواهد شد، بیان کرد: در این طرح بر اساس اولویت کالایی بازرسی های ویژه ای از اصناف خواهیم داشت.

علیزاده اضافه کرد: تمامی اصناف موظف هستند برچسب قیمت را بر روی کالا نصب داشته باشند در غیر این صورت با آن ها برخورد می شود.

وی بیان داشت: در بخش خدمات نیز واحدهای خدماتی موظف هستند نرخ نامه مصوب را معرض دید عموم نصب کنند.

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با لزوم همکاری مردم تأکید کرد و گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به دستگاه های نظارتی اعلام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.