کد خبر: ۱۰۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی:
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با اشاره به برخی شایعات در مورد افزایش قیمت در بخش کالا و خدمات، گفت: به تمامی اتحادیه ها اعلام شده که تحت هیچ شرایطی هیچ افزایش قیمتی را نداشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا علیزاده در نشست با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت و افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: با توجه به تأکیدات و مصوبات کمیسیون تنظیم بازار به تمامی اتحادیه ها اعلام شده که تحت هیچ شرایطی هیچ گونه افزایش قیمتی را نداشته باشند.

وی از اجرای طرح بازرسی ویژه از سطح بازار خبر داد و گفت: این طرح در کنار نظارت و بازرسی سایر دستگاه های نظارتی از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی اجرا خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با بیان اینکه در اجرای این طرح از ظرفیت بازرسان اتحادیه ها استفاده خواهد شد، بیان کرد: در این طرح بر اساس اولویت کالایی بازرسی های ویژه ای از اصناف خواهیم داشت.

علیزاده اضافه کرد: تمامی اصناف موظف هستند برچسب قیمت را بر روی کالا نصب داشته باشند در غیر این صورت با آن ها برخورد می شود.

وی بیان داشت: در بخش خدمات نیز واحدهای خدماتی موظف هستند نرخ نامه مصوب را معرض دید عموم نصب کنند.

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با لزوم همکاری مردم تأکید کرد و گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به دستگاه های نظارتی اعلام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.