کد خبر: ۱۰۴۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خبر داد
مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۳۸ میلیارد تومان به پروژه چهار خطه محور بروجن - لردگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش حسینی در حاشیه بازدید خبرنگاران از طرح چهار خطه بروجن - لردگان گفت: اعتبار این پروژه ۱۰۸ میلیارد تومان در قانون بودجه است که از این میزان تاکنون ۳۸ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دو پیمانکار در حال انجام عملیات اجرایی است و در سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به استان ۱۰ میلیاردتومان تامین مالی شده که وصول شده و در حال تملک اراضی هستیم.

وی اظهار داشت: تقاطع امام قیس نیز در دست اجرا است  و پیمانکار توسط شرکت توسعه زیرساخت انتخاب شده و حدود یک ماه پیش حفاری انجام شده و تنها ۱۲ کیلومتر باقی مانده که بعد از انجام خاکریزی به سراغ احداث دو تونل و یک پل بزرگ خواهیم رفت.

مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: یکی از پل ها هم ۸۰۰ متر حفاری شده و ۴۵۰ متر نیز لاینینگ شده تا تونل باز شود که کار با جدیت در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.