کد خبر: ۱۰۴۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خبر داد
مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۳۸ میلیارد تومان به پروژه چهار خطه محور بروجن - لردگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش حسینی در حاشیه بازدید خبرنگاران از طرح چهار خطه بروجن - لردگان گفت: اعتبار این پروژه ۱۰۸ میلیارد تومان در قانون بودجه است که از این میزان تاکنون ۳۸ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دو پیمانکار در حال انجام عملیات اجرایی است و در سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به استان ۱۰ میلیاردتومان تامین مالی شده که وصول شده و در حال تملک اراضی هستیم.

وی اظهار داشت: تقاطع امام قیس نیز در دست اجرا است  و پیمانکار توسط شرکت توسعه زیرساخت انتخاب شده و حدود یک ماه پیش حفاری انجام شده و تنها ۱۲ کیلومتر باقی مانده که بعد از انجام خاکریزی به سراغ احداث دو تونل و یک پل بزرگ خواهیم رفت.

مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: یکی از پل ها هم ۸۰۰ متر حفاری شده و ۴۵۰ متر نیز لاینینگ شده تا تونل باز شود که کار با جدیت در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.