کد خبر: ۱۰۴۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
مدیرعامل آب منطقه‌ای بوشهر:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با اشاره به خطر وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها در استان بوشهر گفت: مردم هنگام بارندگی به رودخانه‌ها و مسیل‌ها نزدیک نشوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از امروز بارندگی در استان بوشهر آغاز شده است و تا روز چهارشنبه هفته جاری نیز ادامه خواهد داشت.

وی به فعال بودن این سامانه بارشی در استان بوشهر تا چهار روز آینده اشاره کرد و ادامه داد: میزان بارش در استان بوشهر طی چهار روز ۴۰ تا ۶۰ میلیمتر پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه احتمال طغیان و سیلابی شدن رودخانه‌های دره گپ، چهارروستایی، شاپور، دالکی،‌مند و باهوش وجود دارد افزود: میزان بارش در نقاط مختلف استان به صورت مستمر اندازه‌گیری می‌شود.

پایش و کنترل خطوط انتقال

وی با اشاره به تامین بخش عمده‌ای از آب آشامیدنی استان بوشهر از استان‌های همجوار، خاطرنشان کرد: پایش و کنترل خطوط انتقال آب آشامیدنی و تامین آب پایدار در زمان‌های اضطراری در دستور کار است.

محمدی تصریح کرد: شرکت‌های آب و فاضلاب و آبرسانی خلیج فارس پایش و کنترل خطوط انتقال آب آشامیدنی و تامین آب پایدار در زمان‌های اضطراری را مورد توجه قرار می‌دهند.

وی اضافه کرد: مانور دریچه سدها به ویژه سد رئیسعلی دلواری و تامین برق اضطراری این سازه‌ها توسط دفتر تاسیسات آبی این شرکت به منظور مدیریت در آبگیری و کنترل سیلاب در دستور کار است.

لزوم پرهیز از عکاسی در زمان سیل

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر از پایش و رصد میدانی رودخانه‌ها، مسیل‌ها، گلوگاه‌های آبگذری و طرح‌های تغذیه مصنوعی توسط گروه‌های گشت و بازرسی آب منطقه‌ای خبر داد.

وی خواستار پرهیز از نزدیک‌شدن به حریم رودخانه‌های استان بوشهر شد و تصریح کرد: ساکنان حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها از توقف، سکونت و استقرار در حاشیه، بستر و حریم رودخانه‌های استان بوشهر خودداری کنند.

محمدی بر لزوم پرهیز از ورود به تاسیسات آبی برای عکاسی شد و افزود:‌ از نزدیک شدن به حریم  رودخانه‌ها در زمان سیلابی شدن آنها باید پرهیز شود.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.