کد خبر: ۱۰۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل راهداری استان بوشهر:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: نرخ کرایه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در استان بوشهر نظارت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا علم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نظارت مستمر بر فعالیت‌های حوزه حمل و نقل عمومی و قیمت‌ها صورت می‌گیرد و سهمیه لازم به این خودروها تخصیص خواهد یافت.

وی میزان سهمیه تخصیص‌یافته به تاکسی‌های بین‌شهری مانند تاکسی‌های زرد را ماهانه ۹۰۰ لیتر عنوان کرد و افزود: اختصاص سهمیه سوخت به این خودروها به گونه‌ای است که مشکلی پیش نیاید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر تصریح کرد: در صورت کم بودن سهمیه سوخت احتمال افزایش آن وجود دارد تا تاکسی‌های بین‌شهری با مشکلی مواجه نشوند.

وی از نظارت کافی بر نرخ کرایه‌ها در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: به هیچ وجه تغییری را در نرخ کرایه‌ها نخواهیم داشت و تاکنون نیز تخلفی به ما گزارش نشده است.

علم از نظارت بر سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی خبر داد و افزود: نباید افزایش نرخ سوخت بهانه‌ای برای افزایش نرخ کرایه باشد و مردم نیز تخلفات را به ما گزارش دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.