کد خبر: ۱۰۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل راهداری استان بوشهر:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: نرخ کرایه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در استان بوشهر نظارت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا علم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نظارت مستمر بر فعالیت‌های حوزه حمل و نقل عمومی و قیمت‌ها صورت می‌گیرد و سهمیه لازم به این خودروها تخصیص خواهد یافت.

وی میزان سهمیه تخصیص‌یافته به تاکسی‌های بین‌شهری مانند تاکسی‌های زرد را ماهانه ۹۰۰ لیتر عنوان کرد و افزود: اختصاص سهمیه سوخت به این خودروها به گونه‌ای است که مشکلی پیش نیاید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر تصریح کرد: در صورت کم بودن سهمیه سوخت احتمال افزایش آن وجود دارد تا تاکسی‌های بین‌شهری با مشکلی مواجه نشوند.

وی از نظارت کافی بر نرخ کرایه‌ها در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: به هیچ وجه تغییری را در نرخ کرایه‌ها نخواهیم داشت و تاکنون نیز تخلفی به ما گزارش نشده است.

علم از نظارت بر سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی خبر داد و افزود: نباید افزایش نرخ سوخت بهانه‌ای برای افزایش نرخ کرایه باشد و مردم نیز تخلفات را به ما گزارش دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.