کد خبر: ۱۰۴۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
مدیر کل میراث فرهنگی ایلام خبر داد
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از اقامت بیش از ۱۴۰‌هزار نفر در واحدهای اقامتی در شش ماه نخست امسال استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالمالک شنبه‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۴۰هزار گردشگر در واحدهای اقامتی استان اعم از هتل، مهمان‌پذیر، کمپ، خانه‌مسافر و اقامتگاه بوم‌گردی اسکان داشتند.

وی همچنین از افزایش ۲۰درصدی اسکان مسافران و گردشگران در اماکن اقامتی این استان نسبت به شش‌ماهه نخست سال ۹۷ خبر داد و گفت: تنوع اقلیمی ایلام، جاذبه‌های تفریحی، گردشگری و تاریخی، فرهنگ غنی مهمان‌نوازی، آیین‌ها، لباس‌های زیبا و سنتی همچنین سبک‌های متنوع زندگی در اقلیم‌های متفاوت این استان زمینه‌ای برای افزایش آمار گردشگران فراهم کرده است.

شنبه‌زاده با بیان اینکه ۱۱ هتل، پنج مهمان‌پذیر، ۶۳ خانه‌مسافر و ۲۴ اقامتگاه بوم‌گردی در استان فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۳۲۰۰ تخت در واحدهای اقامتی تحت نظارت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام آماده میزبانی از مسافران و گردشگران هستند.

وی ادامه داد: ایجاد فضایی مناسب و استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان ایلام در راستای افزایش گردشگران ورودی به استان از اولویت‌های مهم این اداره‌کل است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.