کد خبر: ۱۰۴۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
رئیس اتاق اصناف اردبیل:
رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: چنانچه آژانس‌های مسافربری داخل شهر بخواهند خودسرانه اقدام به افزایش کرایه کنند به شدت با آنان برخورد کرده و جرایم سنگینی متحمل خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاپور رضایی افشار در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶ تیم دو نفره بازرسی در بازار اردبیل فعال است، افزود: تا بدین لحظه گزارشی مبنی بر گران فروشی دریافت نشده است.

وی با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان مکلف هستند اجناس خود را طبق نرخ مصوب روی کالا عرضه کنند، یادآور شد: چنانچه محصولی فاقد قیمت بر روی کالا باشد، حتما می‌بایست برای هرگونه افزایش، مجوزهای قانونی را از کمیسیون نظارت سازمان صمت اخذ کنند.

رئیس اتاق اصناف اردبیل در خصوص افزایش کرایه تاکسی تلفنی‌ها نیز گفت: برای هر گونه افزایش قیمت باید منتظر ابلاغیه و مجوزهای اتحادیه خود باشند.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف اردبیل متشکل از ۴۹ اتحادیه است، افزود: علاوه بر بازرسان اتاق اصناف، بازرسین اتحادیه‌ها نیز موظف هستند قیمت اجناس تحت مدیریت خود را در بازار کنترل کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.