کد خبر: ۱۰۴۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
مدیرکل هواشناسی اردبیل پیش بینی کرد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از تداوم ناپایداری و هوای سرد تا اواسط هفته جاری در منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش محمدی در خصوص آخرین وضعیت جوی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگاران از تداوم هوای سرد و ناپایداری‌های جوی در منطقه تا اواسط هفته جاری خبر داد.

به گفته وی طبق پیش بینی نقشه‌های هواشناسی سامانه ناپایدار از روز جمعه وارد استان شده تا بارش برف و باران و کاهش محسوس دما در نقاط مختلف استان به وِیژه مناطق مرکزی و جنوبی را شاهد شویم.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: وقوع مه و دمای زیر صفر درجه به خصوص در ساعات شب از جمله بارزترین تغییرات آب و هوایی استان در این مدت است.

محمدی تصریح کرد: با ورود این سامانه همچنان در جاده و گردنه‌های مواصلاتی بارش برف و باران و مه و کاهش دید حاکم بوده و در صورت انجام هر گونه مسافرت توجه به نکات ایمنی و برخورداری از وسایل گرمایشی ضروری خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای روز یکشنبه آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با تداوم سردی هوا پیش بینی می‌شود، افزود: در این مدت بارش خفیف برف و باران و در برخی از ساعات مه گرفتگی دور از انتظار نخواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.