کد خبر: ۱۰۴۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
مدیرکل هواشناسی اردبیل پیش بینی کرد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از تداوم ناپایداری و هوای سرد تا اواسط هفته جاری در منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش محمدی در خصوص آخرین وضعیت جوی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگاران از تداوم هوای سرد و ناپایداری‌های جوی در منطقه تا اواسط هفته جاری خبر داد.

به گفته وی طبق پیش بینی نقشه‌های هواشناسی سامانه ناپایدار از روز جمعه وارد استان شده تا بارش برف و باران و کاهش محسوس دما در نقاط مختلف استان به وِیژه مناطق مرکزی و جنوبی را شاهد شویم.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: وقوع مه و دمای زیر صفر درجه به خصوص در ساعات شب از جمله بارزترین تغییرات آب و هوایی استان در این مدت است.

محمدی تصریح کرد: با ورود این سامانه همچنان در جاده و گردنه‌های مواصلاتی بارش برف و باران و مه و کاهش دید حاکم بوده و در صورت انجام هر گونه مسافرت توجه به نکات ایمنی و برخورداری از وسایل گرمایشی ضروری خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای روز یکشنبه آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با تداوم سردی هوا پیش بینی می‌شود، افزود: در این مدت بارش خفیف برف و باران و در برخی از ساعات مه گرفتگی دور از انتظار نخواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.