کد خبر: ۱۰۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد؛
مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد گفت: ایستگاه الندشت خط دو قطار شهری مشهد باهزینه 120 میلیارد تومان امروز دوشنبه افتتاح خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیانوش کیامرز دراین خصوص افزود: ایستگاه الندشت و کوهسنگی درابتدا قرار بود با روش ساخت و بهره برداری توسط سرمایه گذار(تی.او.دی) احداث شود اما سرمایه گذاری برای انجام آن اعلام آمادگی نکرد.
وی اضافه کرد: بنابراین تصمیم گرفته شد ایستگاه توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) اجرا شود لذا عملیات احداث این دوایستگاه از سال گذشته آغاز شد.
وی با بیان اینکه براین اساس زمین های بخشی که قرار بود در آن سرمایه گذاری انجام شود جدا و عملیات احداث ایستگاه الندشت و کوهسنگی شروع شد، اظهارکرد: در حال حاضر و پس از یک سال، ایستگاه الندشت با یک دسترسی احداث و آماده بهره برداری شده است و دسترسی دوم نیز تا سال آینده اجرا خواهد شد.
کیامرز ادامه داد: برای احداث ایستگاه الندشت 120 میلیارد تومان هزینه شده است که طی مراسمی فردا دوشنبه افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: ایستگاه کوهسنگی نیز به سرعت درحال تکمیل است و ظرف دو هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.