کد خبر: ۱۰۴۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
در پی تفاهم‌های سازمانی صورت می‌گیرد؛
هم‌زمان با نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند»، بیست و دومین نمایشگاه «ایرانکام» در مشهد توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در پی تفاهم سه جانبه میان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد، در راستای یکپارچگی و عملکرد مطلوب‌تر، دو رویداد نمایشگاهی «شهر هوشمند» و «ایرانکام»، به صورت هم‌زمان در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش، پیش از این مقرر بود که نمایشگاه «ایرانکام» در تاریخ 12 تا 16 آذر و «شهر هوشمند» در تاریخ 1 تا 4 بهمن برگزار شود که با تفاهم صورت گرفته، هر دو رویداد در تاریخ 1 تا 4 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه شهر هوشمند که در سال گذشته با استقبال خوب فعالان و علاقه‌مندان حوزه فناوری و ارتباطات روبه‌رو شده بود، امسال نیز در فضایی متفاوت میزبان شرکت‌های بزرگ فناور و استارتاپ‌های فعال در حوزه خدمات هوشمند خواهدبود.
اطلاعات تکمیلی در خصوص شیوه ثبت نام و شرکت در نمایشگاه، به زودی اعلام خواهدشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.