کد خبر: ۱۰۴۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
در پی تفاهم‌های سازمانی صورت می‌گیرد؛
هم‌زمان با نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند»، بیست و دومین نمایشگاه «ایرانکام» در مشهد توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در پی تفاهم سه جانبه میان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد، در راستای یکپارچگی و عملکرد مطلوب‌تر، دو رویداد نمایشگاهی «شهر هوشمند» و «ایرانکام»، به صورت هم‌زمان در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش، پیش از این مقرر بود که نمایشگاه «ایرانکام» در تاریخ 12 تا 16 آذر و «شهر هوشمند» در تاریخ 1 تا 4 بهمن برگزار شود که با تفاهم صورت گرفته، هر دو رویداد در تاریخ 1 تا 4 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه شهر هوشمند که در سال گذشته با استقبال خوب فعالان و علاقه‌مندان حوزه فناوری و ارتباطات روبه‌رو شده بود، امسال نیز در فضایی متفاوت میزبان شرکت‌های بزرگ فناور و استارتاپ‌های فعال در حوزه خدمات هوشمند خواهدبود.
اطلاعات تکمیلی در خصوص شیوه ثبت نام و شرکت در نمایشگاه، به زودی اعلام خواهدشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.