کد خبر: ۱۰۴۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از ظرفیت ۱۵ هزار همیار پلیس استفاده می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگاران به اجرای طرح همیار پلیس اشاره کرد و یادآور شد: پلیس راهنمایی و رانندگی در استان زنجان از ظرفیت ۱۵ هزار دانش آموز همیار پلیس استفاده می‌کند. 

وی اظهار کرد: همیاران پلیس طی امسال و سالهای گذشته در کاهش تصادفات درون‌شهری نقش بسیار مؤثری ایفا کردند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: همیاران پلیس که دانش آموزان هستند توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی آموزش داده می‌شوند. 

شیر محمدی ابراز کرد: کار این دانش آموزان راهنمایی والدین در زمینه فرهنگ رانندگی است و تاکنون توفیقات خوبی هم حاصل شده است. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان طی چند سال گذشته طرح همیار پلیس به خوبی اجرا می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.