کد خبر: ۱۰۴۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام گفت: با خرید و مونتاژ و نصب تجهیزات آب شیرین کن ملکشاهی فاز اول آب شیرین کن در اوایل آذرماه به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین مظاهری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی ساخت طرح آب شیرین کن ملکشاهی شامل خاک‌برداری و تسطیح و اجرای فنداسیون به اتمام رسیده و با خرید و نصب تجهیزات مورد نیاز  شامل ۶ تانکر صد هزار لیتری، تابلوهای برق و ... فاز اول به اتمام رسیده   در  حال گذراندن مراحل تست است.

وی افزود: این طرح با اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۷۵۰ متر مربع، با ظرفیت ۲۷ لیتر در ثانیه و جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان با بیان اینکه بهره‌برداری از این طرح  بخشی از مشکلات تامین آب شهر این شهرستان را مرتفع می‌کند گفت: فاز اول طرح آب شیرین کن «ملکشاهی» در اوایل آذر ماه به بهره برداری می رسد و بلافاصله اجرای فاز ۲ این طرح آغاز خواهد شد.

وی یاداور شد: پروژه آب شیرین کن جهت تامین کوتاه مدت آب شهرستان ملکشاهی و تامین بلند مدت آب شرب ملکشاهی از طریق طرح آبرسانی از سد ایلام به ملکشاهی تامین می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.