کد خبر: ۱۰۴۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
هواشناسی استان البرز با توجه به فعالیت سامانه سرد بارشی در منطقه البرز مرکزی بارش برف و یخبندان را پیش بینی کرد، همچنین برای ارتفاعات کولاک پیش‌بینی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور رحمانیان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام وضعیت جوی استان، از فعالیت سامانه پرفشار سرد بارشی خبر داد که از روز گذشته وارد منطقه البرز مرکزی شده و تا اواسط هفته جاری شرایط جوی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به بارش برف و باران، گفت: کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

وقوع یخبندان در طالقان

وی برای ارتفاعات استان کولاک پیش‌بینی کرد و گفت: کمینه دمای هوای امروز کرج منفی یک درجه سانتی‌گراد است و وضعیت کیفی هوا در شرایط سالم قرار دارد.

رحمانیان کمینه دمای هوای شهرستان طالقان را منفی ۶ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: برای این شهرستان بارش برف و باران، کاهش دما، رعدوبرق و یخبندان پیش‌بینی می‌شود.

دمای هوای دیزین به منفی ۱۰ درجه می‌رسد

مدیرکل هواشناسی استان البرز کمینه دمای هوای دیزین را منفی ۸ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: برای منطقه دیزین نیز یخبندان پیش‌بینی می‌شود همچنین کمینه دمای دیزین فردا به منفی ۱۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

وی در بخش دیگری به وضعیت جوی محور کوهستانی و برف‌گیر کرج - چالوس اشاره کرد و گفت: آسمان در این محور ابری همراه با بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

رحمانیان بیشینه سرعت باد در محور کرج - چالوس را ۳۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت: در این محور کوهستانی نیز یخبندان پیش‌بینی می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.